Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ucpané nosní dírky

Zdravím vás tu ve spolek, tak máme problémek s jedním hroznýškem...všiml jsem si, že má ucpané nosní dírky a je slyšet, že se mu fakt špatně dýchá. Vůbec nevím čím to může být :?: Teplotu má dostatečně vysokou a je na papírových ručníkách. Je v tomto případě nutná návštěva veta? Snížil jsem mu vlhkost a co teď dál...? Koupel v heřmánku? Nebo já už nevím... Díky

Ahoj no samica to má stále, ale nieje to také zlé má len slabý sopel, máva to tak 4 dni do mesiaca, je to zvláštne 3 týždne nič a zrazu sa jej to vráti a potom to normálne prestane. U tých 2 to prešlo uplne, rozprával som sa so zverolekárom a vravel že ATB nebudeme radšej podávat pokial je had v poriadku netreba to riskovat lebo to može narobit ešte vedšie problémy. Inak je uplne v pohode príma potravu, zvlieka sa, rastie takže to nebudeme zatial riešit.

Tak dopadlo to asi dobre. Po dvoch dňoch sa had vnoci zvliekol , dosť sa máčal vo vode a aj sa tam zvliekol. Zvlečka bola dosť potrhaná po celom terárku ale hlavne vo vode , zvliekol celé telo bez zostatkov starej kože. Po zvleku sa kvalitne vy..l a hneď je mu lepšie. To že sa zvliekal vo vode asi bude fakt znamenať nízku vlhosť (dám si na to pozor). Dýchanie sa upravilo a vyzerá úplne v pohode. Dnes som mu dal menšiu myš (mŕtvu) , trochu váhal ale potom ju zožral a teraz spí. Takže vďaka za radu a dúfam že už bude OK.