Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cyrtodactylus consobrinus

Zdravím,

Na potulkách internetom som narazil na druh gekona, ktorý ma veľmi zaujal.Je to Cyrtodactylus consobrinus bohužial som nenašiel žiadne info ani na zahraničných stránkach a forách. Možete mi niekto poradiť? Základne veci tipu velkosť terária,vlhkost,teplota,či je mozný skupinový chov atď.
Vopred veľmi pekne ďakujem za rady.

Consobrinus jsem nechoval,ale choval jsem a množil příbuzné Cyrtodactylus pulchellus.Choval jsem je v pralesním terárku asi 40x40x60 cm výška.Vyžadují vyšší vlhkost a nižší teploty.Choval jsem je v páru.Snáší vápenité vejce,které zahrabávají.Měli velmi dlouhou inkubační dobu,cca půl roku.Krmení běžným hmyzem,kašičky nechtěli.