Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Timon lepidus - svetlo

Dobrý deň!
Pripravujem terárium pre Timon lepidus o rozmeroch 100x60x60 a chcem neako vyriešiť vyhrievanie. Myslíte že by som mohol použiť ako zdroj svetla a tepla halogénové svietidlo 150w http://www.svietidla-mse.sk/product_info.php?cPath =937_938&products_id=8403&osCsid=osdpbtagcgaq1ve4k lsg2b0sv4 ??? Ako zdroj UVA a UVB požijem tribucové svietidlo. Doteraz som tam mal dve žiarovky, výhrevný kameň a bolo to málo :( Vopred Vám ďakujem za odpovede.

Pokud nedojde k mechanickému poškození, tak vydrží poměrně dlouho, pokud se nebudou zbytečně přehřívat v nějakém šíleném krytu z květináče, tak věřím, že rok provozu a více nebude problém (navíc timoni zimují, takže ten rok jistě zvládne) a hlavně ve stálé kvalitě spektra.