Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kamarádka

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jestli má vůbec nějaký význam kupovat 13-ti leté želvě zelenavé kamarádku,když byla tak dlouho sama...nebo spíš jestli by jí to nevadilo,popř. jestli by jí nenapadala...díky za odpověď

loading...

Pokiaľ viem, tak dievča písalo, že chce poradiť a Vy tu miesto toho diskutujete môj preklep a píšete ako ste si v živote prečítali jeden riadok z jednej knihy, kde niekto urobil knihu. Miesto toho, aby ste jej poradili zmenili ste tu toto fórum na agitáciu proti mne. Aj by som Vám vynadal, ale nestojíte my zato. Čo už, tak si tú vašu korytnačku dajte niekde, kde jej bude fajn, lebo keď ju dievča nechá prejsť sa na podlahe, tak hneď dostane TBC.:-D Robí to 4 roky a tej korytnačke ešte nič nebolo. Určite je Vám aj mne vďačná, že namiesto riešenia problému a poskytnutia nejakej rady sa tu jak vy říkaté hařteříte, teda hádate po našom. Keď ste si z Vašej korytnačky urobili fajnovku, čo sa prejde po podlahe a je chorá, to je Váš problém. Zdravé zviera sa z nejakej sporadickej prechádzky nenakazí, ani neprechladne. Týranie zvieraťa, to je jediné, čo vieš použiť, možno aj ty týraš svoje zviera a ani o tom nevieš.
Ok, už sa k tejto téme nevyjadrujem, lebo vidím, že ste dosť primitívni a dobre sa na tom odbavujete. Aj tak tie Vaše korytnačky vychováte a neskôr doslova zožerete, veď pes je Vaša najväčšia pochúťka.
Dorobte si školy, aspoň tie učňovky a stredné. Keď aj chováte Vaše zvieratá, tak ako píšete, tak mi je ich ľúto.
Dobrú chuť!!!

Vy tu miesto toho diskutujete môj preklep

Toto není překlep, ale debilita.

zmenili ste tu toto fórum na agitáciu proti mne

Nejde o Tebe, ale o zvíře, které ženeš k smrti.

Aj by som Vám vynadal, ale nestojíte my zato.

Za co?Že Ti doplňujem vzdělání?

Keď ste si z Vašej korytnačky urobili fajnovku, čo sa prejde po podlahe a je chorá, to je Váš problém.

Už začínám pěnit.

Zdravé zviera sa z nejakej sporadickej prechádzky nenakazí, ani neprechladne

Plazi mají proměnlivou tělesní teplotu.Pro Tebe když je zima, mají nízkou teplotu, když je teplo, mají vysokou teplotu.Mohou nastydnout jako prd.

Týranie zvieraťa, to je jediné, čo vieš použiť, možno aj ty týraš svoje zviera a ani o tom nevieš.

Myslím, že varani komodští, krokodýli větších rozměrů atp.spíš týrají ošetřovatele(chovatele), než lidi je:-D.Víš co je to teraristika?:-)

Souhlas, ten růst je docela v pohodě, zřejmě úplné mládí trávila jinde, než na podlaze. Teď už je veliká a narostla dobře, jsou mnohem horší případy, tímhle bych se netrápil. Spíš bych něco udělal s tím zobanem, přijde mi dost přerostlý, tedy pokud dobře vidím, ty fotky by mohly být ostřejší. Jinak nemohu než doporučit, pořídit jí druha (družku? - pohlaví z těch fotek nepoznám) do páru, nejlépe stejný poddruh (T. h. boetgeri?) - taky nepoznám, chtělo by to fotečku zespodu, a pěkně ostrou).
Jinak je to želva pěkná, bylo by škoda o ni nějakou chybou přijít, procházky po bytě bych asi lehce omezil.
Zato procházek venku není nikdy dost.

Když se tu rozeběhla taková debata - trochu odbočím: co říkáte chovu želvy na balkoně orientovaném na východ (v želvárku, ne jen tak, to se rozumí), s tím, že se tam želva nechá i přes noc?

Zoban nezvládnete ustřihnout sama? U hodných želv to někdy de:-)