Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ptychozoon kuhli

mám malý nový dotaz ohledně toho kolik bych mohl mít kuhlíků v teráriu 50x40x80 .Jelikož sem tu nic nenašel a na netu taky ne tak to založím.
Změna předmětu, původně: ptychozoon kuhli (halapremek)

1,1-3.Nechápu proč furt zakládáš nová vlákna se základníma dotazama.Ptáš se skoro každej den na jinýho gekona.To už snad ani není normální.Vyber si prostě druh, kterej chceš chovat a pak si nastuduj vše co je třeba.Pokud ti nebude něco jasný pak se teprve ptej.Výmluvy, že to na netu není neobstojí.Většinou se ptáš na druhy,o kterých je informací na netu dost.Stejně jako v tomhle případě.

importeri je na burzy pravidelne vozi a kulici pravidelne chcipaji z ruznych pricin. Byt Tebou, tak si bud najdu odchovana mladata nebo zvolim jiny druh (lepsi moznost). Serie poslednich uhynulych zvirat z nedavne zasilky mela jazycnatky v plicich, spiruridy v zaludku a "pekne" roztoce ruzne po tele...