Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Sraz Teraporadny 2009

Dobrý den
Jelikož se lonský sraz nekonal a neamatuji se,že by tomu bylo dříve jinak,navrhuji letos uskutečnit setkáni v Plzenské ZOO.Krokodýl není proti jen je třeba se dohodnout.Nebyla by to žádná pijatyka na víkend,ale příjemná exkurze(jednu ž jsem s Ondrou zažil).Takže kdo by měl zájem,ozvěte se,domluvíme termín tak,aby Krokodýlovi vyhovoval a může se jet.:-)

Zamykám, pokračujeme v připíchnutým vlákně. Ať v tom není guláš. (GG)

Sešlost

Cigaretový kouř upadá,
hvězdy už na nebi září,
mezi opilce rychle zapadá,
lesní víly radostně řádí.
Nos zčervenal po růži,
stíny lesa se slatně chychotají,
necítím se ve svém kůži,
teraristi divoké tance rozpoutají.

Pro sichr posouvám nakonec, doufám, že to hned zase nezmizí;-)
Suma sumárum

Už je to tady zas zahnojený, tak trošku rekapitulace a informací, ať je to přehledné.

Zatím se přihlásili:
1.Já
2.Melda
3.krokodýl
4.West day1-pošuk
5.Lachesis
6.BoaPepe
7.Josefek
8.HB
9.Luc
10.Ciliatus
11.mmajuska
12.Zamenis
13.Spury
14.Filip
15.Michal...
16.drumking
17.vyskoc
18.Sylvie
19.halapremek
20.drobek
21.leny
22.brouk
23.MadMike (prokecl se v jiným vlákně, že chce pálit Plzeň)
24.JaBula
25.GG
26.Sysel
27.Jana B.
28.Iveta
29.SNBák
30.cejna
31.momísek
32.sarry
33.tommik
34.bazilišek
35.orminka +
36.gilamon
37.Uroboros
38.+39.0,2 San Angelo

Zatím se přihlásili tak nějak napůl (chápejte, rekce byla taková nevýrazná, nic ve zlým, stačí protestovat a já vás přesunu, popřípadě když budete mít jasno časově)
40.malpolon
41.zfhk
42.eva
43.boaedon + famílie
44.Tess
45.Pepé
46.Dejvhroznýšek +
47.Epicrates
48.Sliwka
49.Dasta
50.daboia

Případní hosté:
Chuck Norris
"Killer Rabbit"

Předpokládaný program:
1. formální uvítání
2. neformální uvítání
3. prohlídka ZOO Plzeň + zázemí
4. prohlídka Akva-tera + zázemí
5. posezení a klábosení
6. kdo chce, přivezte si rohlík, Pošuk vás opije rohlíkem;-)
Možná ještě přibude nějaká přednáška či další atrakce, uvidíme jak budeme časově vycházet. pokud byste měli sami nějaký návrh, vlastní iniciativě se meze nekladou.;-)

Věci k diskuzi:
1. místo a čas
Navrhuju 11:00 h před ZOO. Máte-li jiné návrhy, sem s nima, ale přijde mi logické srazit se tam, ať pak neproplouváme zbytečně městem. Pokud myslíte, že to do 11:00 nestihnete, protestujte, tuto je volná diskuze:-)
2. Ubytování - důležité!!!

Prosím všechny, kdo vědí, že budou chtít přespat ze soboty na neděli v Plzni (nestíhají se vrátit, dají si pivko atd.), aby mi během příštích 14 dní, tj. do 15. července napsali do SZ, že budou chtít přespat. Potřebujeme znát alespoň zevrubně počet lidí, pro které se pak s ubytováním budeme shánět (resp. někdo z Plzně, asi krokodýl). Pokud mi nenapíšete, je možné, že pak nocleh budete muset řešit na vlastní pěst! S předstihem to řešíme teď, by byl čas ještě něco zabookovat:-)
Takže kdo chce v Plzni nocovat, do 15. července ať mi to napíše do SZ.