Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Sraz Teraporadny 2009

Dobrý den
Jelikož se lonský sraz nekonal a neamatuji se,že by tomu bylo dříve jinak,navrhuji letos uskutečnit setkáni v Plzenské ZOO.Krokodýl není proti jen je třeba se dohodnout.Nebyla by to žádná pijatyka na víkend,ale příjemná exkurze(jednu ž jsem s Ondrou zažil).Takže kdo by měl zájem,ozvěte se,domluvíme termín tak,aby Krokodýlovi vyhovoval a může se jet.:-)

Zamykám, pokračujeme v připíchnutým vlákně. Ať v tom není guláš. (GG)

Já už tam byl taky, s Jirkou Krchovem, ale už je to pár let zpátky, klíďo si to zopáknu:-) Ale na rovinu říkám, že v červenci jsem na tom s časem parchbídně a v srpnu docela podobně. Samozřejmě se pokusím urvat čas dle stanoveného termínu, ale taky to záleží kolik bude zájemců, že?

Hh, hezky se to rozjíždí a to je virtuálně neaktivní víkend]:)

Tudíž zatím jediný navržený a alespoň jednou podpořený termín je víkend 15.-16.8.2009.

Navrhuji ho brát zatím za platný, dokud nebude (bude-li) přehlasován. Rovněž je možnost, sejde-li se více návrhů na termín, založit vlákno s anketou a termín si řádně zvolit tak aby vskutku vyhovoval většině. a určo do toho asi bude mluvit i krokodýl:))

Skvělý nápad a když jsem si to začal pročítat, tak jsem konečně zajásal, že se urveme a ikdyž je to jiný kout republiky, zajedeme. Bohužel 16.8. jsme na dovolené. Hold není všem dnům konec, tahle akce se Vám vydaří a vy se pak vrhnete do druhého ročníku a tam už mi ten čas určitě vyjde. Ať se Vám akce vydaří

Nooo, hezký...::)
Ale z tou vycházkou na zmije nevím, nevím. V půlce srpna je problém najít zmiji i tam, kde se to jima zjara přímo hemží a to už vůbec neuvažuju o tom, že by bylo horko... (a to se v srpnu stává). Navíc je to na nejbližší lokality pár desítek km, ale to by byl spíš ten menší problém.

Tak jedno menší resumé;-) Termín srazu je 15.8.-16.8. 2009, ještě se upřesní co a jak. V plánu je poznat Plzeňskou ZOO, Akva-tera a to i v zákulisí, pak samo poznat mě a všechny ostatní a vůbec:-)

Zatím se přihlásili:

Melda
krokodýl
West day1-pošuk
Lachesis
BoaPepe
Josefek
HB
Luc
Ciliatus
mmajuska
Zamenis
Spury
Filip
Michal...
drumking
vyskoc
Sylvie
halapremek

Zatím se přihlásili tak nějak napůl:-D (chápejte, rekce byla taková nevýrazná, nic ve zlým;-), stačí protestovat a já vás přesunu)
malpolon
zfhk
leny
brouk
eva
boaedon + famílie
Tess
drobek
Chuck Norris
"Killer Rabbit"

Co si nesmíte zapomenout vzít s sebou: good mood, peníze a takový ty věci, jízdenka stačí jednosměrná, nebude se vám chtít zpátky. Za odměnu, že nám krokodýl vyšel vstříc, mu každý večer koupíme pivo;-):-D

zdar:-D pokud by jste měl někdo problém s ubytováním?,to se spíše týká lidí"s kmene co mluví jiným jazykem":-D Aruthy,Mal,Madmika apod.můžete pokud to tedy přežijete v chaloupce na kuří nožce u Pošuka přenocovat jj,ukázka osvěžovna:-D:-[url]http://www.penzionucapku.cz/penzion/[/url],hlavní je si vzít dva klacky s sebou asi víte proč??;-);-)ten jeden je na vlky a ten druhý.....jinak na Tisu je 41stalých obyvatel tak proto::)

Achá, tak to pak i budu reagovat:-) Z Olmütz přes Brno, Prahu a pak na Plzeň Vávro, na Plzeň, před vinárnu Dubrovník, tam je náš cíl!:-D Takže v Praze tě nabrat můžu/můžeme, záleží na místě...ale hlásíš se brzy:-)
a propos, zaznamenávám si, že ses teď poněkud nenápadně, ale přece, přihlásila na sraz...

zaznamenávám si, že ses teď poněkud nenápadně, ale přece, přihlásila na sraz...

Ja sice ani pomalu nevim, kde budu pristi tyden (natoz pristi dva mesice), ale pokud mi do toho nevleze nejaka neodkladna prace, tak to misto beru. Jestli navic privezes GG, nepochybuju, ze bude veselo uz cestou :-)

Tak zatím i se mnou cca 30 navážno přihlášených + dalších 5-7+ nejistých + chuckie a bílý králíček...:-).
Mohl bych se pomalu poptat po nějakém přespání pro cca 20-30 kousků za lidovou cenu.:-)
Kdo se vyzná v Plzni, tak může i pomoct z vyhledáním té nej... osvěžovny, aby bylo kde večer podiskutovat u dobrého moku a nejlépe i u dobrého jídla.:-)
Zatím to vypadá, že bych měl mít volno, tak bych se Vám i dokonce mohl věnovat.:-)

Tak přemýšlaj, přemýšlaj;-) Asi nejefektivnější by bylo, kdyby tě někdo hodil k té dálnici a pak ti uklidil auto domů, ne? a následujícího dne si tě tam zas vyzvedl...já se zajížďce až tak nebráním, ale vlastní iniciativě se meze nekladou a tohle (pro Pošuka: tuto) mi přijde poměrně efektivní způsob...

Tak to prý máme k dálnici nejblíž do VelMezu, a to je 40 km.Tak tam mám slíbený odvoz. Tak mě připište na seznam účastníků.
Pavle, tak Ti teda nevím, jestli se mám těšit nebo se "začit bát". A s těma téčkama to bylo myšleno jak? Jako že si je mám sehnat v Plzni?

Nejspíš jo, jak znám Pavla (Pošuka), ale já si nemohu stěžovat, moje myši s kudrnami mají úspěch spíš u lidí, než u hadů :-D. U nás se zavedl pojem myši s trvalou :-D. To je jen mířeno, že jsem také měla povel, vezmi si přepravku, a už jsem si je vezla domů. Také přemýšlím o tom výletě do Plzně, spíš mám obavy, abychom se všichni vešli, když čtu tyto řádky. Tak na 90% bych jela také.

:-D:-D Jani,arutho tuto bylo jen zástřelný kolo-předskokan:-p avěřte bude hůř:-D:-D sorry za o.t.ale moje žívotní krédo je "nenechat se nikdy blbě vychytat":-D:-D,to vy dva jste dvojsmyslný:-D Ivet dík:-D mám je na lopatě:-D:-D(nadarmo asi nedělám,to co dělám),vrátím se k dárku,překvapenílepší jak se.,Arutho tiše sleduj,Jani piš si je to taková podivná věc o rozměru 29,5*41,5 asi tak 1cm výška na to se švíkne to co je doma,miluji borůvky,maliny,když bude nejhůř jahody,rybíz,celý se to pokryje žmolenkou:-D a je to:-DJj tuto vyměním za myši:-D:-D co napsat na závěr??jazyk znáte mějte se fajn Pavel
watch

Jéno,náhodou Ivet peče ukrutně dobrý buchty]:)]:)o tom žádná:puff:,pokudpřijedeš později jak Ivet,máš smolíčka dobrou hodku nepokecáme,budu se cpát buchtou:-D,jinak termo bednu s sebou na hadičky.JJ.hele jak sleduji "modrá ústřice"nebude:-D nějak to koriguj aby jsme nebyli v oslabení.
Jéno prosímtě připoj jěště k třím králům dva anděli,jinak s nimi nevydržím ]:)]:)díky Pavel

Tož docela bych se na vas aji přijel podivat, ale jak to tak čtu a to je měsíc a půl před termínem, a je tu nějákých +-40 lidí co by jelo, tak nevim nevim. Uvidíme časem bo nevim co budu dělat zitra.. a co za měsic pche:D ale jel bych moc rad.

:-DJana B-tak já myslel,že nějak dopilujeme ty Téčka a ty vyrukuješ s buchtou:-D:-Durčitě věřím tvému šamanskému umění s vařečkou,akorát se nemohu zbavit pocitu,že jsipotížista,nejdřív to vypadalo žepřiletíš atedtermobedna?to je pořád výmluv.Arutha bere termobednu určo,stáčí tam akorát prdnout ty modrý krabičky je lednice.Pokud je jenom problém v té bedně klidně ti jich pošlu vágon(to si nedělám srandu).Zavěr-takže se těším na buchtu:-D:-D Varování-ta buchta musí být celou dobu v kufru:!::!::!:jedou s tebou samý darebáci:-D:-D tak aby mi někdo nesežral. Neboj mikuláše v létě já už to mám dávno vymyšlené já určo něco přivezu.třeba srnčí od boudy apod.Hlavně aby nám ta G10 a veselé kalíšky s chapeckými jmény lépe klouzali do krku:-D

V tohle datum(15. srpna) budu asi ještě v zahraničí, ale pokud by se to nějak zvrtlo a jel bych do ČR dřív, určitě bych do Plzně přijel, třeba stopem, když už má Arutha plné auto. Reprezentovat mladé chovatele ze SV Moravy :-):beer::beer: Jinak, když jsme v "pokecu", tak si dovolím pro zajímavost pár fotek jak to vypadá u nás, když se zvedne Jičínka ::)

zdar:-D krokouši sorry za O.T.ale už se práší za kočárem:-D.Chápu,že tím sletem budou starosti,ale přesto;-)co takhle pozvat nějakou celebritu???osobně bych to viděl na nějakého Plzenáka:puff: spřednáškou, at si doplníme mezery ve vzdělání.Co takhle "lebkaře":-D:-D.Dost pochybuji,že ho tu někdo zná???:-)Pokud to vidíš jako blbost neřeš to sorry

pokud to bude nějaké jedu hned domu

Ty mi neštvi;-) Nevim jak rychle se dá zmáknout prohlídka ZOO + A-T a aby byl ještě na nějaký doprovodný program čas? Nezapomínat, že někteří budeme muset jet zdaleka a jedeme přes město "nikdy neprojedeš", takže sraz asi nebude hned od rána...nebo to vidíte jinak?
Tím nechci říct, že by nějaká přednáška byla špatná, ba naopak, ale lze to všechno v nějakých rozumných mezích stíhat??? Asi sjednám mimořádnou schůzi pořadatelů:-D

Čute,
zatím asi na 50 % se taky přihlašuji, ale znáte to........

PS: Mám takovou vizi - kolega mi slíbil zapůjčení motorky Suzuki 900 - silnička 120 koní (ale problém je ten, že sem na "mašině" naposledy to byla Jawa 350 - asi 28 koní jsem seděl před asi 8 lety) a ještě mám v Plzni spolužáka tož bych to nějak spojil, ale no uvidíme.
Pokud vše klapne a já se nezabiju na mašině, tak bych možná dofrčel (či jinak).

Ale vše je ve hvězdách :beer:.

Suma sumárum

Už je to tady zas zahnojený, tak trošku rekapitulace a informací, ať je to přehledné.

Zatím se přihlásili:
1.Já
2.Melda
3.krokodýl
4.West day1-pošuk
5.Lachesis
6.BoaPepe
7.Josefek
8.HB
9.Luc
10.Ciliatus
11.mmajuska
12.Zamenis
13.Spury
14.Filip
15.Michal...
16.drumking
17.vyskoc
18.Sylvie
19.halapremek
20.drobek
21.leny
22.brouk
23.MadMike (prokecl se v jiným vlákně, že chce pálit Plzeň)
24.JaBula
25.GG
26.Sysel
27.Jana B.
28.Iveta
29.SNBák
30.cejna
31.momísek
32.sarry
33.tommik
34.bazilišek
35.orminka +
36.gilamon
37.Uroboros
38.+39.0,2 San Angelo

Zatím se přihlásili tak nějak napůl (chápejte, rekce byla taková nevýrazná, nic ve zlým, stačí protestovat a já vás přesunu, popřípadě když budete mít jasno časově)
40.malpolon
41.zfhk
42.eva
43.boaedon + famílie
44.Tess
45.Pepé
46.Dejvhroznýšek +
47.Epicrates
48.Sliwka
49.Dasta
50.daboia

Případní hosté:
Chuck Norris
"Killer Rabbit"

Předpokládaný program:
1. formální uvítání
2. neformální uvítání
3. prohlídka ZOO Plzeň + zázemí
4. prohlídka Akva-tera + zázemí
5. posezení a klábosení
6. kdo chce, přivezte si rohlík, Pošuk vás opije rohlíkem;-)
Možná ještě přibude nějaká přednáška či další atrakce, uvidíme jak budeme časově vycházet. pokud byste měli sami nějaký návrh, vlastní iniciativě se meze nekladou.;-)

Věci k diskuzi:
1. místo a čas
Navrhuju 11:00 h před ZOO. Máte-li jiné návrhy, sem s nima, ale přijde mi logické srazit se tam, ať pak neproplouváme zbytečně městem. Pokud myslíte, že to do 11:00 nestihnete, protestujte, tuto je volná diskuze:-)
2. Ubytování - důležité!!!

Prosím všechny, kdo vědí, že budou chtít přespat ze soboty na neděli v Plzni (nestíhají se vrátit, dají si pivko atd.), aby mi během příštích 14 dní, tj. do 15. července napsali do SZ, že budou chtít přespat. Potřebujeme znát alespoň zevrubně počet lidí, pro které se pak s ubytováním budeme shánět (resp. někdo z Plzně, asi krokodýl). Pokud mi nenapíšete, je možné, že pak nocleh budete muset řešit na vlastní pěst! S předstihem to řešíme teď, by byl čas ještě něco zabookovat:-)
Takže kdo chce v Plzni nocovat, do 15. července ať mi to napíše do SZ.

Pro sichr posouvám nakonec, doufám, že to hned zase nezmizí;-)
Suma sumárum

Už je to tady zas zahnojený, tak trošku rekapitulace a informací, ať je to přehledné.

Zatím se přihlásili:
1.Já
2.Melda
3.krokodýl
4.West day1-pošuk
5.Lachesis
6.BoaPepe
7.Josefek
8.HB
9.Luc
10.Ciliatus
11.mmajuska
12.Zamenis
13.Spury
14.Filip
15.Michal...
16.drumking
17.vyskoc
18.Sylvie
19.halapremek
20.drobek
21.leny
22.brouk
23.MadMike (prokecl se v jiným vlákně, že chce pálit Plzeň)
24.JaBula
25.GG
26.Sysel
27.Jana B.
28.Iveta
29.SNBák
30.cejna
31.momísek
32.sarry
33.tommik
34.bazilišek
35.orminka +
36.gilamon
37.Uroboros
38.+39.0,2 San Angelo

Zatím se přihlásili tak nějak napůl (chápejte, rekce byla taková nevýrazná, nic ve zlým, stačí protestovat a já vás přesunu, popřípadě když budete mít jasno časově)
40.malpolon
41.zfhk
42.eva
43.boaedon + famílie
44.Tess
45.Pepé
46.Dejvhroznýšek +
47.Epicrates
48.Sliwka
49.Dasta
50.daboia

Případní hosté:
Chuck Norris
"Killer Rabbit"

Předpokládaný program:
1. formální uvítání
2. neformální uvítání
3. prohlídka ZOO Plzeň + zázemí
4. prohlídka Akva-tera + zázemí
5. posezení a klábosení
6. kdo chce, přivezte si rohlík, Pošuk vás opije rohlíkem;-)
Možná ještě přibude nějaká přednáška či další atrakce, uvidíme jak budeme časově vycházet. pokud byste měli sami nějaký návrh, vlastní iniciativě se meze nekladou.;-)

Věci k diskuzi:
1. místo a čas
Navrhuju 11:00 h před ZOO. Máte-li jiné návrhy, sem s nima, ale přijde mi logické srazit se tam, ať pak neproplouváme zbytečně městem. Pokud myslíte, že to do 11:00 nestihnete, protestujte, tuto je volná diskuze:-)
2. Ubytování - důležité!!!

Prosím všechny, kdo vědí, že budou chtít přespat ze soboty na neděli v Plzni (nestíhají se vrátit, dají si pivko atd.), aby mi během příštích 14 dní, tj. do 15. července napsali do SZ, že budou chtít přespat. Potřebujeme znát alespoň zevrubně počet lidí, pro které se pak s ubytováním budeme shánět (resp. někdo z Plzně, asi krokodýl). Pokud mi nenapíšete, je možné, že pak nocleh budete muset řešit na vlastní pěst! S předstihem to řešíme teď, by byl čas ještě něco zabookovat:-)
Takže kdo chce v Plzni nocovat, do 15. července ať mi to napíše do SZ.