Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Burza-Brno 21.6.09

Tak co říkáte na tu dnešní burzu?Šíleně jsem s prominutím čuměl na ty ceny co tam měly ty vietnamky,nebo co to bylo.Jak můžou někoho takového pustit na burzu?Myslím že takoví lidé jen kazí dobré chovatele tím že mají všechno z odchytu.Diky za Vaše názory.

Já od nich bral pár Bradypodion tavetanum a zvířata jsou vitální, žerou a jsou velmi aktivní, nemají žádná zranění, oděrky prostě zdravá zvířata. Ale u chameleonů ukážou příští týdny, tak uvidíme. Ale jinak si myslím, že jsem udělal skvělej "kauf!.:puff: