Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hroznýš Královský a pes

Dobrý den.Chci se zeptat jestli je možný aby si had zvykl na pohyb psa v blízkosti terária,máme zatim malého hroznýše a staforda.Jde mi o to,že máme doma akvárium 180cm dlouhé a podnim bych chtěl vybudovat nové terárium pro hada té samé délky.Problém je v tom,že se komplet bude nacházet v obýváku kam má přístup i náš pes a terárium bude na zemi.Za odpovědi na tento asi hloupí dotaz předem děkuji.

Ahoj ted resim to same, mam doma mrizku do dvou a pul metru a stene stafordshire bullteriera dvou mesicni, zatim to koumu, nechal jsem terko od pristupu psa, pac sem cetl ze nektere mrizky pokud budou mit moznost tak sezerou i psa, ta moje je zatim mala takze si myslim ze je riziko minimalni, a to same plati i u tveho hada proto ze je o proti mrizce mensi tak ho treba ani nebude zajimat, hlavne aby se pes nedostal k hadum pak by je asi pomordoval.

Když nebude had hladovej natolik, že bude útočit na vše, co projde kolem, tak to bude v pohodě. Na pohyb okolo tera si had zvikne. A aby se pes dostal do tera jak psal BoaPepe? To by muselo bejt hodně špatný tera ... :-D . S tou mřížkou bych to viděl obdobně... Já mám nad sebou králíčka a nad ním hada a had nijak na pach králíka nereaguje - alespoň jsem si toho nevšiml ...

[http://img14.imageshack.us/img14/1583/s5006696.jpg   ]
> sakra ... musim něco udělat s těma rezatejma pantama :-[
EDIT: Ta PETka tam je proto, aby tam ten chlupatej trouba nelezl a nekousal kabely... V tom je totiž fakt dobrej!

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat na něco ohledně hroznýše královského (Boa Constrictor). Byl by to můj první had, přečetl jsem si všemožnou literaturu a komentáře a rady. Ale nikde jsem se nedočetl jestli by vadilo, když máme doma jorkšíra a všude je jeho pach. Mohlo by se stát že hroznýš by se mé ruce spletl s kořistí když ho budu "chovat"?
O tohleto mám jediný strach. Předem děkuji za odpověď.