Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hroznýš Královský a pes

Dobrý den.Chci se zeptat jestli je možný aby si had zvykl na pohyb psa v blízkosti terária,máme zatim malého hroznýše a staforda.Jde mi o to,že máme doma akvárium 180cm dlouhé a podnim bych chtěl vybudovat nové terárium pro hada té samé délky.Problém je v tom,že se komplet bude nacházet v obýváku kam má přístup i náš pes a terárium bude na zemi.Za odpovědi na tento asi hloupí dotaz předem děkuji.

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat na něco ohledně hroznýše královského (Boa Constrictor). Byl by to můj první had, přečetl jsem si všemožnou literaturu a komentáře a rady. Ale nikde jsem se nedočetl jestli by vadilo, když máme doma jorkšíra a všude je jeho pach. Mohlo by se stát že hroznýš by se mé ruce spletl s kořistí když ho budu "chovat"?
O tohleto mám jediný strach. Předem děkuji za odpověď.