Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zkrmování živé potravy aneb je vám jich líto?

Zdravíčko.Už dlouho jsem chtěl založit tohle vlákno a zeptat se na vaše pocity,když zkrmujete živého tvora?(promiňte že je to tak blbě napsáno)Totiž víte já když krmim,tak mam občas takový blbý pocit,že jsem vlastně zabil já toho živého tvora.Je-li tomu jinak,prosím podělte se o to s ostatními :-)

Taky s tím némám žádný problém. Sám "potravu" růčo-fůčousmrcuji před skrmením. Akorád si nejsem jist, jam mi půjde krmit králíkama, když mi jeden běhá už 2 roky po obýváku. Ale myslím že i to zvládnu...
Nejsem žádná padavka :-D a moji hadi jsou (hned po přítulce) na prvnim místě.