Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zase rýma u Geochelone elegans

Minule se to již v dlouhém vláknu nechytlo, tak to zkusím samostatně:
Mluvilo se tady o možném léčení rýmy u želv, především u elegansek o přípravku z rostliny Azadirachta indica. Našel jsem si že to je v Indii velmi rozšířený strom Neem, který má léčivé vlastnosti. Máte s tím někdo zkušenosti? Kde by se dal sehnat takový přípravek, případně strom Neem? :-)
Byl jsem se svým 7 letým samcem u veterináře a píchnul mu na rýmu na dvakrát Ceftidazim a nyní je to lepší. Nicméně raději bych přírodní léčbu, než ATB.
Podělte se prosím o své zkušenosti.
Díky Amos
Změna předmětu, původně: zase rýma u Geochelone Elegans (carlos)

Nazdar korytnačáci. Mne sa teray objavil sopel u Geochelone Pardális a tiež neviem čo s tým. Poradte.Včera som vymenil podstielku a uvidím. Môže to byť aj nejaký prievan z vonkajšieho výbehu? odoznie to samo alebo treba proti tomu bojovať? Môže to nejako vážne poškodiť zdravotný stav mojich korytnačiek?