Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozkrmovani E. guttata

Ahoj chtel bych se zeptat lidi co s tim maji zkusenosti..
E. guttata, mesic stare, vsechny mladata po svleku, nektere uz 2x zrali...zbytku se nechce...neco jsem tu na poradne nasel ale nic uceleneho spis takove vykriky do tmy...
mohl bych vas poprosit o nejake typy popripade navod na rozkrmeni co u vas konkretne u guttek zabira...

vsem moc dekuji za rady a navody krasny den

zdar:-Djak psal cejna každou zvlášt a do krabičky,taky domeček se hodí-stačí polovina kelímku 2dcl a ty co se jim nechce bych tipnul na 0,1 to lehko zjistíš palpací.já teda nikdy nic neřezával jen jsem jehlou propíchl hlavičku vymáčkl mozeček a oni nikdy neodolaly.kařdopádně je nekrm na tvrdo budeš mít s tím pak starosti

klidně jim tam pak můžeš holátko nechat přes noc bez obavy že se sežerou navzájem , do krabičky tak asi 2 cm hoblovaček malinkou mističku na vodu a teplotu asi 27-29 stupnů/ja je dávam do velkého terárka/ ale ne pod žárovku aby se neupekli , většinou se chytí stím žrádlem a pokud ne tak můžeš i gutku cpát třeba rok, toje pak fajn kouše do ruk ale myši se vyhýbá-toje na zabití takovej neřád-nežere neroste a ruce furt od krve

Diky moc vsem, tak budou v boxech 24 x 19 x 9cm po jednom..To je akorat ne?.ve velkem tera v boxexh je teplota 28 v hornich a 28,4 v dolnich vetrani ze stran..ted uz jen sehnat nejakej spolehlivej zdroj holat nekde kolem kladna pac jedint co sem sehnal jsou jen jednou za 10 dni a jeste ne pravidelne...nebo nekde sehnat mrazeny...diky moc vsem za rady ;) jsou to krasny ghosti a amelany tak snad se zadari...

Mně se svědčilo podržet odmítající guttatku za krkem a holátkem ji otřít tlamku nebo ji jím lehce fackovat či zatlačit proti tlamce. Vydráždí ji to ke kousnutí a pak už polyká. Nemám zkušenost, že by to vedlo ke kousavosti.