Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozkrmovani E. guttata

Ahoj chtel bych se zeptat lidi co s tim maji zkusenosti..
E. guttata, mesic stare, vsechny mladata po svleku, nektere uz 2x zrali...zbytku se nechce...neco jsem tu na poradne nasel ale nic uceleneho spis takove vykriky do tmy...
mohl bych vas poprosit o nejake typy popripade navod na rozkrmeni co u vas konkretne u guttek zabira...

vsem moc dekuji za rady a navody krasny den

Mně se svědčilo podržet odmítající guttatku za krkem a holátkem ji otřít tlamku nebo ji jím lehce fackovat či zatlačit proti tlamce. Vydráždí ji to ke kousnutí a pak už polyká. Nemám zkušenost, že by to vedlo ke kousavosti.