Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vložit sklo do posuvných lišt?

Chystám se na stavbu třípatrového terária a řeším poměřně triviální problém. Jak vsadit sklo do lišt pro "šoupačky". Když jsem stavěl první terárium bylo poměrně rozměrné, a tak stačilo osb desky silou ohnout a sklo vsadit, ale teď pořád uvažuji jak to udělat na těch třech teráriích 80x50x50. Jak to děláte vy? díky

::) to zarábaju na tom naozaj dobre ja nakúpil vrtáky a vrtám si to sám,ale pravda je že mám velku stojanovú vrtačku s nastavitelnými otáčkami.Začal som s tým len nedávno,ponúkam výrobu terárií na zakásku a v ponuke mám už aj takýto sposob otvárania.