Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MARRON BOA

Muze mi prosim nekdo popsat genetiku teto barevne formy ??? Barevne mi pripomina neco mezi "pastel az red pastel" pres "salmon az red-salmon", ...snad co-dominance ?!?!

Tu je preklad toho textu,preložený cez google prekladač::::
V roce 2007 thefirst Marron vrhu se narodil z pastel x pastel chov a výsledkem bylo trochu překvapení

On March 29,2007 porodila až 14 dětí, 6 slimáci a jedna prémie!
Jak jsem viděl, jak vím, že dítě je správné, myšlení jsou genetické pastely!
Výsledek 9 Pastelboas, 3 poss. Superpastels a 2 normální barevné Babys.

V poss. Superpastels vypadá neuvěřitelně, mají černé oči, nenormální vzorů a jsou velmi intenzivní červené zbarvení!

Jsem téměř jistý mé pastely jsou co-dominantní, a jmenoval i můj line "Marron-Boa"!

Pro chov, to znamená:

Marron (co-dom.) x Normal = 50% Marrons + 50% Normal

SuperMarron (dominantní) Normal x = 100% Marrons

Marron x Marron Normal = 25% + 50% Marrons + 25% SuperMarrons

SuperMarron x Marron = 50% Marrons + 50% SuperMarrons

SuperMarron x SuperMarron = 100% SuperMarrons

Mám 3 vrh v roce 2008:

Marron x Marron: Opět normales, Marrons a "pos." Super-Marrons

Marron x pos. Marron: Výsledek, normales, Marrons a "pos." Supermarrons Nyní tato samice je prokázáno

Marron x Normal: "Pouze" Marrons a normales!

Všechna výše uvedená zvířata jsou sourozenci! Jsem udělal normální šlechtění s cílem zjistit, zda je možná rec. gen pracuje ....

Zatím jsem měl 4 podestýlky z Marrons nebo sourozenci a všechny vypadají stejně jako je to co-dominantní rys! Není prokázáno, 100%, ale myslím, že jsem opravdu blízko, že?

Mimochodem, je to prokázané genetické hned, jinak jsem nemohl dostat "pos." Supermarrons od dvou různých samic!

Zatím to vypadá, že jsem jediná opravdu co-dom. pastely v boa constrictors s horkou visuell super! Už se těším, co budoucnost má pro tento morf, tam jsou některé pěkné designermorphs možná vtip nich;)

Nyní, některé fotky, doufám, že se vám líbí!

Není zač pokud máte jakékoliv dotazy!

jsem si jistý co-dominancí-takže ještě není ověřeno jestli jsou co-dominantní nebo jestli jsou vúbec plodní jeto takovej mix všeho možnýho -podle mě opět výrobce jmen a pořádných cen -čím delší rodokmen tím větší cena .musím taky něco vymyslet abych neměl jen albino gutky když tatka je creamsickle a mamka snow .právě to pastel až red pastel, salmon až red salmon to je právě ono co mě na tom fascinuje. taky mám gutku azteka z čech- na burze kouknu do krabice a hned mě jedna zaujala- aztek jak vyšitej -vůbec žádná kresba jak gutka ale uplně nepravidelný flekovánípo celém těle tak ji mám doma a přemýšlím co k ní /jeto holka/asi nějakou ameriku azteko aby seto znásobilo a udrželo , no uvidím

Zasa dalsia chujovina za ktoru budu pytat neviem ake prachy Pritom je to obycajny zmixovany velhad

Pokud mas doma taky takovyho obycejnyho zmixovanyho velhada do cervena, mozna Ti za nej ty velky prachy taky nekdo da...:-)
Ono vystopovani genetickych zavislosti z jednoho mladete obnasi minimalne znalost genetiky, leckdy roky cekani, zpetneho krizeni a podobnych nezbytnosti, vcetne nasledneho ustaleni mutace. Myslim, ze si dotycny penize zaslouzi a ti, kterym se cerveni konstriktori nelibi si je porizovat nemusi. Kdyby se komukoli z nas narodila nejaka barevna raritka - taky bysme ji prodavali stejne jako ostatni "slimaky"? Myslim ze ne. Je jen otazka, jestli by se ckovek do experimentu pustil sam, nebo zvire poslal dal nekomu jinemu kdo si s jeho potencialem vice "vyhraje".