Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MARRON BOA

Muze mi prosim nekdo popsat genetiku teto barevne formy ??? Barevne mi pripomina neco mezi "pastel az red pastel" pres "salmon az red-salmon", ...snad co-dominance ?!?!

Zasa dalsia chujovina za ktoru budu pytat neviem ake prachy Pritom je to obycajny zmixovany velhad

Pokud mas doma taky takovyho obycejnyho zmixovanyho velhada do cervena, mozna Ti za nej ty velky prachy taky nekdo da...:-)
Ono vystopovani genetickych zavislosti z jednoho mladete obnasi minimalne znalost genetiky, leckdy roky cekani, zpetneho krizeni a podobnych nezbytnosti, vcetne nasledneho ustaleni mutace. Myslim, ze si dotycny penize zaslouzi a ti, kterym se cerveni konstriktori nelibi si je porizovat nemusi. Kdyby se komukoli z nas narodila nejaka barevna raritka - taky bysme ji prodavali stejne jako ostatni "slimaky"? Myslim ze ne. Je jen otazka, jestli by se ckovek do experimentu pustil sam, nebo zvire poslal dal nekomu jinemu kdo si s jeho potencialem vice "vyhraje".