Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ztráta šupin na hrudních končetinách

U mé samice jsem pred par dny zjistil, ze z mě neznamych prícin (od pokousani samcem, odrela je pri hrabani, nemoc?) přisla o nekolik supin na hrud.konč. - jsou to male plosky zcela bez supin, jen pokryte kuzi. Nejprve bylo misto ciste, ale ted jej na jedne nozce odrela a tak mam obavu, aby nechytila nejakou infekci. A samozrejme me zajima, co zpusobilo tuto uplnou ztratu nekolika supin? Setkali jste se s tim nekdy?

Hrudní končetiny:-D, dobrý, nestačilo by říct na předních...?

Zřejmě je to pozůstatek poranění samcem, jsou k samicím dost neurvalí a pokud má jen jednu a nemá ani jiného samce na "vybití", tak jí ty nohy může pěkně odrbat. Pokud se do toho nic nedostane (do čerstvého poranění), tak jde víceméně jen o estetickou vadu.