Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Akvaristická poradna podruhé

Vážení teraristé a spol.,

akvaristická poradna je na spadnutí, k založení je jen krůček, teď jde jen o to, kdo by ji moderoval.
Hlásí se někdo dobrovolně? Pozice moderátora je dobrovolná a neplacená, založená na ochotě a vstřícnosti, a také na znalostech dané problematiky. No, víc toho nabídnout nemohu, alespoň ne momentálně.
Proto prosím ty, kteří by měli o pozici moderátora zájem, ať zde zanechají svou krátkou vizitku, především z oboru, a také návrhy, jak by si rozdělení poradny a její funkcionalitu představovali. Případně uvědomte své známé, že se chystá tento projekt, či by neměli chuť pomoci v začátcích.
Ostatní prosím o to, aby toto vlákno neplnili poznámkami a dotazy takzvaně od věci. K tomu je dost prostoru jinde.

Takže co, vážení kolegové, dáme se do toho?

S úctou Jiří J. aka GG

Takže, poradna je schválená, rozjezd zhruba do týdne.

Moderátoři zatím tedy Viper, Arutha, Kurt a Pavel Brož. Návrh kategorií :

- pochlubte se
- akvária a technika
- rostliny
- chemie a úprava vody
- řasy
- nemoci
- začínáme
- ryby
-- sladkovodní
-- mořské
-- bazénové
- ostatní obyvatelé akvária
- pokec
- krmiva
-- živá
-- suchá

Takže takto?

- pochlubte se
- akvária
- technika
- rostliny
- chemie a úprava vody
- řasy
- nemoci
- začínáme
- ryby
--- sladkovodní
--- mořské
--- bazénové
- ostatní obyvatelé akvária
- pokec
- krmiva

pokud souhlasíte, necháme podle tohoto mustru vyrobit poradnu. Samozřejmě struktura se dá v budoucnu měnit, takže lze podle potřeby přidat nebo naopak ubrat kategorii. Vzpomeňte na terazačátky. kategorií bylo snad pět.