Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vitamíny pro pralesničky

Dobrý den
Mohl by mi někdo porad a doporučit, jaké a kde sehnat vitamíny pro obojživelníky, zvláště pro pralesničky? na internetu jsou pouze pro plazy, a dendrocare jsem nikde nevidel... dekuji

Zdravím, chtěla bych se zeptat: stačí pralesničkám dávat Dendrocare, nebo je nutné ho ještě doplňovat vápníkem nebo jiným přípravkem? Nikde jsem nenašla nic o vápníku a všude čtu o tom, jak je důležitý pro plazy (ano, vím, že žabky jsou obojživelníci a ne plazi, ale koneckonců jsou to taky obratlovci, že:-)