Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Naší agamě zešedli přední nožičky

Naší agamě zešedli přední nožičky, nejdřív jsem myslela že se bude loupat ale už to má 3 dny a je to pořád stejné. Nepostupuje to,agama normálně chodí a je čilá.Prosím poraďte. Děkuji veronika
Upravena velikost písmen.
Změna předmětu, původně: AGAMA VOUSATÁ (Kurt)

to by bylo super. už jsem z toho byla taková nervozní. brácha mi jí dal na starost. ráda se na ní dívám ale že bych jí měla vzít do ruky, to ne. natož nějekou manipulaci, třeba transport na veterinu.
díky moc za odpověď, jsem hned klidnější.