Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pochlubte se - vodní želvy

vlákno pro fota amerických želv jako trachemys, pseudemys, ale klidně vkládejte i kalapavky, kajmanky a další, myslím že to tu ještě není:-)

vkládám fota svých kousků - pseudemys nelsoni - samec (22cm), samice (20cm), je jim osm let
[mod]Změna předmětu, původně: popelnice - fotky
Nezlob te se na mě,ale "POPELNICE" je podle mého dost nedůstojné pro tak nádherné tvory:-/ (Melda)[/mod]

Přidávám balkonovou ,,želví vanu" + další fotky: zleva: Fanny a Horatio Nelsnovi, trachemyš Beruška, trachemyš Bublinka (pro někoho popelnice, pro mě nejkrásnější želva na světě). Ještě tam byla jedna graptemyška, ale dost se bála,navíc venku asi nastydla, tak jsem ji raději vyexpedovala domů.