Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pochlubte se - vodní želvy

vlákno pro fota amerických želv jako trachemys, pseudemys, ale klidně vkládejte i kalapavky, kajmanky a další, myslím že to tu ještě není:-)

vkládám fota svých kousků - pseudemys nelsoni - samec (22cm), samice (20cm), je jim osm let
[mod]Změna předmětu, původně: popelnice - fotky
Nezlob te se na mě,ale "POPELNICE" je podle mého dost nedůstojné pro tak nádherné tvory:-/ (Melda)[/mod]

Tak si je hlavně nekupuj a ulov si ji někde v přírodě, je jich u nás dost!

Tak mně se ještě nepoštestilo potkat někde v přírodě.Ikdyž si myslím, že jich tady nebude uplně málo.Ale kdybych někde potkal, tak bych jí přemístil ke mně do jezírka k dalším:-)

[Tento rok jsem už chytil dvě želvy na rybách. berou na kukuřici

Já chodím chytat a neberou ani ryby a želvy už vůbec ne.Ze želvy bych měl větší radost, než z tý ryby, ale dost nerad bych jí napíchl na háček a ještě k tomu, když chytám na troj-háček.:-)U tebe byly napíchlý dost?

krásné kousky, jen je neberte za ocas - na stránkách v češtině i v českých knížkách se to sice doporučuje jako pro chovatele bezpečné, ale na amerických stránkách o kajmankách píšou, že se jim tak může dost ublížit, a jsou to přece americké želvy, často v americe chované - tak bych amíkům věřila - oni doporučují brát ze zadu oběma rukama za krunýř

víc info tady:
index.html

Přidávám balkonovou ,,želví vanu" + další fotky: zleva: Fanny a Horatio Nelsnovi, trachemyš Beruška, trachemyš Bublinka (pro někoho popelnice, pro mě nejkrásnější želva na světě). Ještě tam byla jedna graptemyška, ale dost se bála,navíc venku asi nastydla, tak jsem ji raději vyexpedovala domů.