Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hladovka

Vím že u dospělých agam to není problém, ale vydrží bez újmy na zdraví cca čtyřměsíční agama tří denní hladovku? Díky za odpovědi

Není to ideální, ale vydrží, vždycky to jde ještě nějak pořešit, když tam vhodíš dva lupeny čínského zelí a pár cvrčků navíc (nebo třeba do neprůhledné krabičky s dírou, ze které občas nějaký ten cvrk vyleze), tak se rázem s třídenní hladovky stane sotva 1 denní možná ani to ne.;-)