Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nasilne krmeni

Dobrý den..Chtěla bych se zeptat, jestli se dá krajta, asi přes rok stará, přeučit z násilného krmení na lovení živých myší..??Předchozí majitel ji totiž krmil násilně a krajta wypada, ze si na to zwykla,ted když jí hodim myšku, thak si ji newsima a pripada mi, ze ani newi co s ni delat:D ale kdyz ji dam mrtwe holatko aspon trochu do tlamky, thak ho bez problemu smlsne..Nemyslím si ale, ze by tohle melo byt trwale reseni a ze je i pro hada lepsi, kdyz si potrawu ulowi sam..

No já si myslím, že když už jsi líná si o regiuskách a jejich nežravosti něco najít tady na poradně nebo jinde na netu, tak by jsi aspoň mohla dotazy psát jako normální člověk.Kdo má tu hrůzu po tobě číst:?:

Celkem logický je, že když chci po někom radu, snažím se dotaz podat srozumitelně, abych mohl održet co možná nejlepší a fundovanou odpověď.Tvému dotazu chybí jak základní informace o podmínkách chovu, tak i normální používání češtiny.Bohužel

Ach jo, už aby bylo po prázdninách......:-D