Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Akvaristická poradna jede

Takže, na adrese akva.poradna.net je spuštěno diskuzní fórum týkající se akvaristiky. Budeme rádi, stane-li se pro Vás stejně důležité jako tera. Pozvěte sem své známé a kamarády. Uvítáme jak tazatele tak i ty, kteří budou ochotni poradit.
Jakékoliv připomínky se struktuře či funkčnosti nám prosím napište.

Za vývojový tým poradna.net

GG

Dobrý den,
Akva poradnu vítám, jen bych měla malou technickou připomínku. Název "Akva poradny" by mohl být v záhlaví "Tera poradny" jako je PC poradna, Kutilská poradna atd., aby se nemuselo tolikrát rozklikávat.Snad jsem to napsala srozumitelně.:-)