Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 1. NÁRODNÍ SRAZ TP v Plzni 15.-16.8.2009 - INFO

:!:VELMI DůLEžITÉ:!:
Vzhledem k totálnímu naplnění srazu (i tak to bude organizačně dost drsné) již uzavírám možnost přihlášení, ten kdo mě dodnes neoslovil, již nemá šanci, u těch, kteří se hlásili a zatím nezaplatili (oni ví), mají na to pondělí 10.8. naposledy, pak mají smůlu.

Program (změna vyhrazena):

Sobota 15.8.09
1. uvítání účastníků 1. národního sjezdu TP (14:00)
2. návštěva zoo Plzeň včetně vybraných zázemí (14:15 - 17:15)
3. návštěva akva-tera při zoo Plzeň včetně zázemí (17:45 - 18:45)
4. rozbití tábora a zažehnutí ohňů na louce u zoo (19:00 - 20:00)
5. diskuzní společenský večer při ohni (20:00 - ???)

Neděle 16.8.09
1. návštěva lokality mloků, užovek podplamatých, ještěrek zelených aj.(Křivoklátsko) (cca 9:00-13:00)
2. rozloučení z účastníky sjezdu TP.

Kdo by chtěl nebo musel přijet dřív, tak by mohl do zoo už dřív (jmenný seznam bych nechal na pokladně) a po uvítání bychom navštívili hlavně terarijní části zoo, ale myslím, že za ty 3 hoďky to taky stihnem a Moraváci nebudou muset tak kvaltovat.

Případné připomínky mi neprodleně pište do tohoto vlákna.

Zatím ofic. přihlášení (včetně platby):
1. Cejna
2. HB
3. Leny
4. Bazilišek zelený
5. Arutha
6. Iveta
7. GG
8. SNBák
9. Šnek
10.Šaman
11.Michal...
12.Drumking
13.Naja
14.Finch
15.Soldiery
16.Brouk
17.Sarry
18.Tommik
19.Zamenis
20.Mates RR
21.Melda
22."paní Meldová"
23.Nery
24.Michaela Š. (0,1 od Neryho)
25.Jakubu
26.Spury
27.Michaela D. (0,1 od Spuryho)
28.S. gastrica
29.Vyskoč
30.Tereza H. (0,1 od Vyskoče)
31.Orminka
32.Aleš K. (1,0 od Orminky)
33.Nerous
34.1,0 od Nerous
35.Jana B.
36.Filip
37.Pavel Š.
38.Romča U.
39.Sysel
40.Sysel´s 0,1
41.Kůžák
42.Eunectes
43.Eunectesova 0,1
44.Čejky
45.Čejkyho 0,1
46.Lachesis
47.ZFHK
48.Plešoun
49.Martin HC
50. + 0,1 Irena S.
51.FJčkář
52. + 0,1 Jana V.
53. + 1,0 jiří J.
54. + 0,1 Lenka M.
55.Suzaneta
56.Kateřina L.
57.Boomslang
58.Petr H. (1,0 od Boom.)
59.Jitka J.
60.West Day Pošuk
61.Gilamon
(62. JaBul)
(63. Viper)

POLOKONEČNÁ VERZE

Příjezd:
V sobotu 15.8.09 můžete přijíždět dle libosti, vstup do ZOO bude zajištěn po nahlášení Vašeho jména a následné kontrole podle seznamu účastníků, budete vpuštěni do ZOO (neplatí pro dinopark) a můžete si projít zoo podle svého. Ve 14:00 bychom se sešli před tropickým pavilonem "Z" (tam bydlí např. varan komodský) a začali bychom prohlídku zázemí. Potom bychom se zřejmě postupně po cca 20ti členných skupinách (omezené prostory) přesunuli do Akva-tera a tam bychom navštívili dle možností také zázemí. K večeru bychom se usídlili na louce před zoo a pokračovali volnou zábavou u prasátka a piva.

"Ubytování":
Na louce naproti zoo, vjezd na inkriminovanou louku je asi 100 m od hlavní brány (mapku dodám do tohoto vlákna), už tam bude SNBák a Pošuk, tak Vás dle mých instrukcí někam umístí. Budete tam moct zaparkovat i auta.

Neděle:
Doprava na křivoklátsko zatím není ještě uspokojivě vyřešena, jsou dvě možnosti - 1. vlak a 2. auta, vše závisí na domluvě a stavu řidičů:-). to dořešíme na místě.
Autobus jsem zavrhl, páč do jedné karosy se nevejdem a bylo by to asi dražší než autama.

Zajištěno by mělo být:
1. vstupy do zoo a a-t.
2. prase pečené, pivo točené a přílohy k praseti (chléb, hořčice atd.)
3. místo na stany a vozy.

Takže mapa č. 1 - příjezd do zoo a na "stanoviště"
[http://tera.poradna.net/file/view/3000-mapa-jpg]
Vysvětlivky:

Po černé, případně červené (pokud včas neodbočí za stadioném do leva a nenajedou na Saský most) plné čáře dorazí lidé z Prahé (i z Moravy a odjinud, kerý pojedó přez Prahé) k zoo do spodní části.

1 - tzv. BASE CAMP TP - projedete okolo hlavní brány (2), po levé straně minete dvě parkoviště a za druhým (před půjčovnou stavebních strojů) odbočíte do leva a po betonovém můstku přez strouhu vjedete na louku v místě prostoru stanování. Už tam bude Pošuk, SNBák a Iveta, takže to najdete.

2 - hlavní pokladna, zde budete moci po nahlášení jména vstoupit do areálu zoo a věnovat se samostatné prohlídce.

3 - akva-tera - dorazíte tam (již se mnou, ale nevím, jak se tam směstnáme, takže zřejmě půjdem na 3 skupiny) po modré plné čáře.

A - přírodní amfiteátr, kde se dvakrát denně předvádí sokolnické ukázky (jistě je někteří z Vás rádi navštíví), jinak zde bývají koncerty a hromadné akce, mohli jsme tam být i my, ale bohužel je tam ve stejném čase večer v provozu letní kino a navíc by tam byl problém postavit stany (téměř všude dost prudký svah).

D- Dinopark - pro ty, kteří obdivují umělohmotné "monstra" z druhohor, ovšem tam je třeba platit zvláštní vstup.

R - rekonstruovaná část zoo, kde se v současnosti staví nové pavilóny např. pro žirafy, nosorožce, nové velbloudárium, nová expozice pro makaky lví nebo pavilón pro obří želvy a další. Tato část je v současnosti bohužel nepřístupná.

Mapa č. 2 - cesta na lokality (cílové místo Roztoky u Křivoklátu)
[http://tera.poradna.net/file/view/3002-mapa-3-jpg]
Červená trasa - po dálnici (65 km / 1 h 11 min).
Modrá trasa - po silnicích bez poplatku ( spodní trasa 64 km / 1 h 45 min resp. horní trasa 75 km / 1 h 49 min).

Mapa č.3 - lokality v cílovém místě
[http://tera.poradna.net/file/view/3003-mapa-2-jpg]
1 - Natrix tessellata
2 - Salamandra salamandra
3 - Lacerta viridis

Tak já se musím omluvit, ale bohužel se srazu nemohu zúčastnit (jak jsem předem předpokládal). Tímto se omlouvám všem chlapcům a především dívkám, že mne nebudou moci poznat osobně. Dále pak specielně Pošukovi, který se na mě těšil, jak dítě na Jéžíška ... Neboj, však mě poznáš :-D:-D
Hezky se bavte a pořádně si to užijte. A ty Pošuku alespoń jednou pozvedni půllitr s pivínkem a napij se na moje zdravý !!!! Dále pak děkuji "zfhk" za to, že měl snahu mě na tuto akci dopravit.
P.S.: "ani nevíte, jak mě to štve"