Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chov hadů - jednotlivě, v páru nebo ve skupině?

Zdravím, zajímalo by mě, zda své hady chováte jednotlivě, v páru nebo ve skupince. Existují na to různé názory, tak by mě zajímalo, jaké s tím máte zkušenosti - dobré či špatné. Např. o korálovkách se říká, že jsou kanibalové, takže raději jednotlivě. Který druh např. užovek nečiní naopak žádné potíže pohromadě?
Předem dík za Vaše názory a rady.

To je asi celkem jedno, důležitější je jim dávat od sebe na pár měsíců oddych, aby byl pak samec v období páření akčnější, ale jsou mnohdy páry, které jsou spolu pořád a taky to funguje a u jiných můžete dělat, co chcete a nic. Je to prostě příroda.:-)
Osobně mám (nebo se aspoň snažím mít) většinou prcky zvlášť v bednách a spojuju je až v dospělosti, ale je to spíš z pohodlnosti (aneb v jednoduchosti je síla) při krmení a je tak lepší přehled o mláďatech, jak fungujou.