Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lov hadů

Dobrý den ,
jak ulovit hady vím ale jak ho vhodně tepělně opracovat prosím o radu , se snědenim potíž mít nebudu . Dí za tipy a rady.(jinak nejlepší maso je z plynový trouby)
Míra
Změna předmětu, původně: Lov Hadů (halapremek)

Toto neni pro slabé nátury.............. A ty chceš jako běhat po čr a sbírat zde hady?Už takhle jich tu nemáme moc , a ještě aby je někdo likvidoval na jídlo.Několikrát jsem to viděl(myslim tv paprika) vezme hada za hlavou a specialníma kleštěma mu rozdrtí lebku tak abybyl ihned mrtví a zvíře netrpělo , poté mu pod čelistí nařízl kůži a jeden drže a druhý stahoval kuži.Vyndali z něj vnitřnosti a nechala se na hadovi pouze páteř s masem , poté hada tepelně zpracovali , sice už ppomalu končim s chovem ale nikdy bych mí mazlíky asi nesnědl...:beer: dobrou chu´t