Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem E.guttata spolecny chov pohlavi

Dobry den, chtel bych poprosit o radu uvolnilo se mi terarium 140x60x75v (vyuzit cely prostor teraria)...chci se zeptat kolik dospelich samic e. guttata by v nem mohlo teoreticky byt? a jestli je mozne chovat vice samcu pohromade bez problemu?

moc dekuji vsem za odpovedi

loading...

Tak v podobně velkém (delším) teráriu jsem měl expozičně 10 samců P. guttatus a jediný problém byl jim postupně přidělovat myši (potkánky), aby se neservali, často jsem měl 3-4 žeroucí samce na podlaze před teráriem a zbytek jsem hlídal v rámci terária...:-D. Samci bez samice se nijak neštengrujou. Do tvého terária můžeš dát skupinu klidně 3-5 kusů asi jen samic a dávat je k samci na páření (nebo samce k nim) nebo 1,3 dohromady.