Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hladam cloveka s trencina

Hladam cloveka s trencina co ma nick nejak nekroxvil ci nwm jako ma na tejto stranke fotto obojkacov a stromovky ktora je prejdena pred no je nakladiak bieli dakujem....užovka stromova poohori tak nejak sa to vola:)
Změna předmětu, původně: Hady
Změna kategorie, původně: Hadi (Kurt)

ja ju hladam v okoli trencina 6 rokov a nasiel som iba 4 jedince :(

Tak to máš ještě dobré:-), osobně bych hledal tam, kdes našel ty čtyři, jsou to místu věrní hadi. Ze Slovenska sem ohledně naší herpetofauny přispívá Mino, ale ta fotka s přejetou longissimou a tirákem v pozadí je podle mě z Karlovarska buď od Přemka Hály nebo jeho souputníků ze sdružení Zamenis.