Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jsou malířské barvy jedovaté?

mám takovej pitomej dotaz ale radši se optám.Mám velké skřínové terárko a rozhodla jsem si vymalovat zdi v pokoji stylem že skříně posunu na prostředek.mohu to udělat i s terárkem anebo je smrad z barvy pro ně jedovatý?či mám zvířata přestěhovat do menšího, to jim ale způsobí zase stres.díky moc za odpovědi
[mod]Změna předmětu, původně: dotaz
Dotaz,mají všichni co se ptají:-) (Melda)[/mod]

jj to je pravda a taky je fakt, že barvy které jsou vodou ředitelné obvykle bývají i nezávadné, jen bych se raději vyvaroval barevných forem, jelikož z nich při nanesení lze cítit nějakou aroma úpravu.
Ale jak psal pošuk, taky bych se soustředil na barvy vhodné k poravinám, tam nic nejde zkazit. Ale asi budou o něco dražší.
PB

teda nechápu, jak má Lili hledat malířskou barvu vhodnou pro styk s potravinami ... ::)
Klidně si pokojík vymaluj jak chceš i s zvěřinou. Nikdy sem neslyšel nic o tom, že by nějaká barva na interiové omítky byla jedovatá... ;-)

zdar:-Djéjé to jéje to je průser:-[ já taky četl bednu:-[.a ty barvy???Mates mám velmi podivný pocit,že je to malinko jinak???no nevím posud sám- pokud zůstaneme u Primalexu+ i tonovaného je vše o.k.,ale případně Caparol má to v technickém listu:!:jak to je-nejdřív penetrace 1.)je to silikát-takže definitivně ničí sklo(leptá) a to i barva nic jiného se nedělá od Caparol 2.)celkem zodpovědně mohu říci,že při styku popadá vše bezobratlé:.(takže jak by dopadli zvířařátka netuším??viz,technický list.