Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Želvička ve skleníku?

Ahoj.
Chtěla bych vás poprosit o názory na chov želvičky ve skleníku.
Jedná se o želvu zelenavou nar.v červenci 2007.
Ve skleníku máme tropické podmínky, na zemi je mulčovací kůra, cca 5cm vrstva, a pak hlína. Skleník je zakopaný asi 80cm do země. Jedovaté rostliny tam nepěstujeme. Myslím, že by se jí tam mohlo líbit, měla by daleko větší výběh než doma v teráriu. Samozřejmě bysme jí dál venčili, kvůli UV záření.
Děkuju za vaše odpovědi, Markéta.

No, mě šlo hlavně o ten prostor, skleník už stojí, ohrádka je v plánu na příští rok. Je pravda, že přes poledne je tam opravdu hic, ale třeba po ránu a navečer jí tam dát, nebo když není zrovna hezky, mi nepřišlo marný. Tak nevím. Zatím má venkovní terárko ve stínu pod stromem, když mám čas jí hlídat tak se "proběhne:-)", jinak je v něm, nebo v terárku doma.
Díky za názory, ještě to promyslím, zatím jsem jí tam nedala.