Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem leguan zelený

chtela bych se zeptat mame legouse ktery zacal byt dnes z niceho nic apatický,lezi na zadech nohy ma jak v kreci ale dycha .\Nevim co mam delat jak mu pomoci .Rosim ho zrat dostava svetlo mu sviti zkousela jsem vtamin c ale tlamicku bohuzel neotevre.Bojim se nam umre alenevim jak mu jinak pomoci ,k veterinari bylo uz pozde uz tam nebyl a navic nevim ale slysela jsem ze legousi musi byt evidovaní tak se bojim protoze mi ho samozrejme nemame mame ho asi 4 mesice a tohle jsem nevedela.Vubec nezere ani nepije muzete mi poradit pokud teda nebude pozde dekuji
Vecer se nakonec zvedl chvily na nas koukal ale zase spi a apaticky je porad,driv sem k nemu nemohla dat do mterarka ani ruku a ted je mu to uplne jedno prosim poradte hrozne se bojim nejhorsiho jeste jednou dekuji
bublinkaM@seznam.cz

jakoukoliv radu

Okamžitá návštěva kvalifikovaného veta...infarkt nějakého člena rodiny by jste pravděpodobně také nezkoušeli léčit doma. Zřejmě se bude jednat o kritický nedostatek minerálů a vitamínů, popř. nějaký šok. Evidence legošů je minulost, teď už je může chovat každej debil ;-) (není myšleno na vás), takže toho se bát nemusíte.

Evidence legošů je minulost, teď už je může chovat každej debil (není myšleno na vás), takže toho se bát nemusíte.

navic - veterinar nema pravomoc jakekoli registrace zjistovat nebo overovat. Od toho mame veterinarni kontroly k tomu urcene. Takze i kdyby registrovany byt mel, veterinari je to sumenka.

skuste mu dat pul tablety thiaminu,toje vitamin B tusim 1?nekolik dni po sobe.pokud mu chybi,celkem rychle by se to melo spravit.aspon toto je moje skusenost z krecemi nebo tresavkou u legouse,ktereho jsem vysvobodila od jedne pani..legousek byl celi gumovy,jak hadrova panenka-nejspis metabolicka porucha,tresavka koncetin i ocasku,celkova apatie,nechut do jidla.tak jsem mu davala kasicku strikackou do tlamicky,s tim thiaminem(z lekarny za 30kc),plastin,i obcas b-komplex,a celkem se to zlepsilo,ted po mesviha ocaskem a je aktivni.nebo rychle k vetovi specialistovi,ktery rozumi plazum.

Dobry den prosim vas mam dotaz moj legous take dostal tresavku a take mi nechce jist tak mu davam ten thimian a chcel by som sa septat ze aku kasicku mu davate ja mu davam bramborovu a toteho davam rozdrceny thimian a este ako casto mu davate tu kasicku nechcem abz zase hladoval moc krat dekuju za kazdu odpoved