Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem co a jak - Burzy

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat.Ještě jsem nikdy nebyl na teraristické burze a zajímalo by mě, jestli se tam dají sehnat dospělí jedinci cham.jemenského.Sháním dospělou samici do chovného páru a nemůžu ji nikde sehnat.Tak mě napadlo jestli bych ji nemohl sehnat na nějaké burze,protože prej se na burzách prodávají jen mláďata a já bych potřeboval něco staršího.Tak kdyžtak poraďte kdo má s teraburzamy zkušenosti.Děkuji.

Zadejte si inzerát třeba na ifaunu nebo třeba na bozosi ci podobných inzertních serverech, skoro denně čtu nabídky chameleonů apod. Na burzách jsou většinou mláďata, však naleznete i dospělé jedince a není problém se zeptat prodávajícíh, zda by se u nich doma dospělá samička nenalezla.