Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Boa constrictor - březí samice?

Zdravim vsechny,
po dlouhe dobe necinnosti me tady zase mate:-).

K veci:
Uz nejakou dobu si vsimam, ze moje 0,1 pomerne dost ztucnela a cim dal casteji ji nachazim poloze, kdy "lezi" na boku. Tato pozice je prej typicka pro samice v pokrocilejsim stadiu gravidity.
Prikladam fotografii, pac se mi zda, ze to s tim lezenim na boku trochu prehani:-) Je mozne, ze by mohla bejt "v tom"? Na te jedne fotce jsou videt potencionalni "vajicka".

Mirror

[obraz021ize.jpg]

[obraz022mta.jpg]

EDIT: nevim, proc se mi tady ty fotky nezobrazuji, zkusim tedy prilozit primo z PC:

hmm... Ozvu se jak potrefena husa, ale neda mne to... Hady chovam vic jak 12 let - z toho B.c. pres 9... To ze je nekdo nekde novy este neznamena ze nic nevi.. Zdravi mejch zvirat konzultuju (mimo jinych) s mym kamaradem ktery patri k nejlepsim veterinarum na plazy na Slovensku + posledne s Prof. MVDr. Knotkem z VU Brno (jeden z nej v Evrope - si dovolim rici)...