Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak chytnou hada?

Když uteče had,jak ho mám chytnout?když dám do místností naříznutá holátka jak zajistim aby je had nepozrel a znovu neutekl,kolik holat do jedné místnosti?atd...dík

Takových dotazů,je tu plno :-) Stačí jen hledat....Ale za 1.Nenapsal si jaký had ti utekl... 2.Nemůžeme pokračovat dále dokud nenapíšeš o jakého hada jde.... Mě jednou utekla krajta... a také jsem nevěděl jestli je vůbec v bytě...tak jsem dal do kuchyně k okrajům (ke zdem) noviny,ty jsem posypal moukou a šel spát. Ráno šlo poznat,že had byl v kuchyni jelikož to na mouce šlo zřetelně poznat.Nakonec jsem ho našel v pokojíku za skříní v takové malé skulince.