Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem stolek pod terárium

Nevím kde se mám poradit,tak se zeptám tady na teraporadně.Mohu si koupit pod terárium rozměrů 120*80*60 stolek 120*50?Je to teda stolek speciálně na akvária,tak unese hodně.Ty obyčejný mají max.těchto rozměrů,a ty veliký se mi zdají zbytečně drahý.Děkuji

Tak zručná teda nejsem,ani nikdo v rodině,bohužel.Navíc chci,aby to vypadalo pěkně,mám to v obýváku,tak k nábytku.To přece nemůže vadit,když to bude přečnívat o 15 cm zepředu a zezadu,ne?Voda v tom není a ty stolky jsou dělaný na akvária,tak musí mít mnohem větčí nosnost.

deska i když je zatížená po tom nábytku bude nejspíš klouzat (při nechtíc žduchnutí). přichycení desky bych tedy udělal také. další nevýhoda vyčnívajících či přečnívajících terárii, skříněk, ve výšce jsou děti. kolikrát běží těsně vedle nábytku a zastavit obličejem o terárium ...