Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sraz BRNO, 18.10.2009

Takže na novo:
vstupné je 75 Kč - lze poslat na cislo uctu 2201187982/6210 - variabilni simbol uvedte svuj datum narozeni a to mi napsite soukromou zpravou. Pokud by s tim nekdo mel problem, lze to vyresit na miste penezma, ale nerad - zkusenost pravi, ze kdyz nekdo ma v necem penize predem, jiste prijde!

Prednasky budou vyse zminene - jen nebude prednaset Roman Zajicek, je v Thajsku...Mame ale tri a to myslim bohate staci.

Musíte si vzít hrnečky :)

Dotazy a protesty piste sem!

Ahoj
VH

Tak tedy, vážení! Jak vidno, je půle září a furt nic. já přihlášku za sebe a svou choť odešlu během tohoto týdne. Registrovaní uživatelé, jak známo, totiž mají jistá privilegia:-D

Ad program:

1. ráno burza, pivo, birell či jiné pokroutky dle nabídky stánku:-)
- možno nakoupit zvířata dle libosti, jsou kde skladovat
- rovněž jistě proběhne všeobecný potlach prospívající dobré náladě atd.

2. přesun na přednášky, po cestě možno někde vyplenit obžerstvení, opět dle libosti, brněnští strážníci jsou benevolentní:-P

3. přednášky
- přerušován dozajista častými dotazy plnými zájmu z publika, vypoví nám VH cestopisnou přednášku o Sokotře. Sice jdou fámy, že si ji připravuje podle Sinkiewiczova románu Pouští a pralesem, ale to jste stejně asi nikdo nečetli, takže je to jedno, bude to zkrátka famózní a zajímavé:-D:-D:-D
- do hrobového ticha plného děsu nám se zatajeným dechem JaBula vyjeví strašlivé detaily ze života parazitů - skutečných vládců této planety. Ale žádný strach děti, bude to jen povídání a nakonec vás čeká porce popcornu navíc:-D
- samozřejmostí pro registrované je možnost házet v případě nespokojenosti po přednášejících shnilá rajčata, vejce či kameny. Prodej vhodných kamenů bude zajištěn na místě:-P Placáky, špičáky, žulové kostky, taková ta klasika na přednášky...

4. no a cca 18:00 byl plánován konec, pro někoho to znamená zase pivo, akorát v lokále, pro jiného volant a cestu domů....

Prosím strejdu VH o opravu případných nesrovnalostí;-):-)

A vy ostatní - registrovat a honem, šup šup...

Ahoj všichni. Mám dilema! V tom termínu je taky "Osek"! Co teď?! To aby se jeden rozkrájel!:-) Ta teraristika je fakt náročný koníček!:-) Z napsaného je ale vidět, že čas na přednášku Romana vyplní Jabula a její "potvůrky" - a to je "NĚCO"! Mám o čem přemýšlet!:puff: