Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Inzerce 13

Co takhle hodit novou inzerci ??Ta stará se mi už pomale načítá ... A rovnou se poptám zda nemá někdo volné místo v autě na tera burzu v Ostravě (Brno - Ostrava a zpět) ?!Je to myslím 26.9. ,,,Na pohoné hmoty samozřejmně přispěju;-)

Agama vousatá - "Sandfire" - prodám mláďata NZ 8/09 - velikost cca 20 cm. Po barevných rodičích. Foto mohu poslat. Perfektní zdravotní stav. Cena 400-500,-Kč/ks - dle vybarvení.
Phelsuma mad.gr. - prodám mláďata NZ 8-9/09. Cena 400,-Kč/ks.
S chovem poradím.
kontakt - kakosp@volny.cz
tel.776819321 - Tábor