Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Inzerce 13

Co takhle hodit novou inzerci ??Ta stará se mi už pomale načítá ... A rovnou se poptám zda nemá někdo volné místo v autě na tera burzu v Ostravě (Brno - Ostrava a zpět) ?!Je to myslím 26.9. ,,,Na pohoné hmoty samozřejmně přispěju;-)

loading...

Mladata Python regius (krajta kralovska) Prodam letosni mladata techto vynikajicich hadu pro zacatecniky, maleho vzrustu Python regius NZ 06/09, krasna silna mladata z CESKEHO odchovu! Vsechna mladata jsou naprosto bezproblemova, velmi zrava, vyber z vice kusu a velke barevne variability, vsechna mladata absolutne nekousava...cena 1390,- pri odberu paru nebo rychlem jednani sleva...vymena mozna...

email: pepetera@gmail.com

Prodám 0.0.2 E. carinata, 0.0.4 E. schrencki - vše NZ7/2007. Prodám Tiliqua scincoides chimerae - samice pokousaná samcem (amputace přední nohy), dnes přes to ve svělé kondici. Zaznamenané pokusy o páření, leč bez výsledku. Cena za pár 1500,- Kč. Za vše výměna za užovky výtána. Budu na Terabazaru.

Zaroven nabizim odvoz na Terabazar do Prahy a zpet do Brna - mam 3 místa v autě.

VH - kontakt na SZ ci volat (608967702 - na SMS nereaguji).

Z důvodu stěhování a nedostatku času prodám:

1,1 Vipera renardi NZ 08
0,1 Vipera renardi NZ 06
0,2 Aspidelaps lubricus infuscatus NZ 07

Všichni 100% stav. Vhodní i pro chovatele začínajícího s jedovatými hady.

Dále:
- 1x terárium z OSB desek o rozměrech 50x50x80 cm několikrát lakováno voděodolným lakem s atestem na dětské hračky a spáry kompletně zasilikonované, velmi vhodné jako vlhké terárium pro stromové hady. Vybavené zářivkou. Přední šoupací dvířka, větrání na přední a zadní stěně.
- 1x terárium z OSB desek o rozměrech 50x50x80 cm několikrát lakováno voděodolným lakem s atestem na dětské hračky a spáry kompletně zasilikonované, velmi vhodné jako vlhké terárium pro stromové hady. Vybavené zářivkou. Větrání na přední a zadní stěně. Schází pouze přední šoupací skla.
- 3x terárium z OSB desek o rozměrech 50x50x40 cm lakováno voděodolným lakem s atestem na dětské hračky. Přední šoupací dvířka. Vybavené bodovým světlem. Větrání na přední i zadní stěně.
- 3x terárium skleněné o rozměrech 40x40x25 cm s předními výklopnými dvířky. Větrání na přední i zadní stěně, příprava pro osvětlení.
- 1x terárium skleněné o rozměru 35x30x55 cm , větrání na přední a horní stěně. Nové, nepoužité.
- 4x bedny T3 komplet včetně napáječek.
- cca 38 kg pouštního písku ze Sahary

Prodám pouze komplet, cena celkem 8.000,- Kč. Spěchá. Fotky možno zaslat emailem, doprava po dohodě možná. Tel.: 776 850613, email: m.b-cs@seznam.cz

Python regius vlastní odchov 3ks 1.0 a 7 ks 0.1.Cena 1800 kus.Při odběru všech 9 1500 Kč ks.
Nepříbuzný dvouletý pár,vlastní odchov - cena 4500 Kč za pár.
Rozjetý chov švábů Shelfordella tartara. V 50 litrovám boxu. Odhadem 1500 ks.Dospělci až po nymfy.Cena 1000 Kč.

Letošní odchovy Botrochilus boa 11500,-/pár, Epicrates cenchria cenchria á 1300,- Eunectes notaeus á 1000,- Python breitensteini á 2000,- Liasis mackloti mackloti á 900,- nebo 1500,-/pár, dále loňský 1,0 Python breitensteini á 3000,- Předání na Terrabazaru možné. tel: 603285105 NE SMS

Prodám mláďata Lampropeltis getulus californiae 3,5 (korálovka pruhovaná kalifornská) NZ 06/09 cena dle zbarvení (700,800,1000 Kč). Lampropeltis mexicana mexicana 4,2 (korálovka mexická) NZ 06/09 cena 700-800Kč/ks, Pogona vitticeps(Agama vousatá) NZ 08/09 Cena - od 350 Kč/ks.Při rychlém jednání možná sleva!! Zvířata mohu dovézt na teraburzu Smíchov 5.9., Plzeň 19.9. a Jihlavi 26.9. Fotografie a další info na www.mojihadi.nafoceno.cz nebo 737526371

Na smíchovský terabazar 5.9. dovezu

- mláďata různě barevných pagekonů řasnatých Rhacodactylus ciliatus (nová mláďata zařazena do nabídky, různé barvy, různé ceny)
- sklípkany pro zkušené i začínající chovatele
- letošní mladou samičku Boaedon (Lamprophis) fuliginosus po tmavě hnědých rodičích
- letošní mláďě Paroedura picta
- odrostlá mláďata modrých australských raků Cherax quadricarinatus
- odstavené bezsrsté myši albino i černooké
- sukulentní pryšce Euphorbia leuconeura
- právě kvetoucí masožravé rostliny tučnice (Pinguicula moranensis)
- rosnatky Drosera capillaris a capensis
- akvarijní rostliny (některé vhodné i do paludárií nebo terárií pro obojživelníky) - Jávský mech, růžkatec, douška, zákruticha, babelka...
- granulovaný květový pyl (vhodný jako přidavek do kašiček pro felzumy, některé druhy gekonů a pagekonů)
- pláťěné pytlíky různých velikostí na přepravu plazů
- různé druhy švábů pro zájmový chov i ke krmení (Blaberus discoidalis, Byrsotria fumigata, Eublaberus distanti, Gromphadorhina portentosa, Periplaneta americana, Nauphoeta cinerea

Kompletní nabídka, fotky a ceny na www.chlivek.unas.cz. e-mail: strajaka@seznam.cz, tel.: 728 067 075

Prodám Thamnophis sirtalis 0,0,1 NZ 06/09. Potravu přijímá bez problémů, zvládne i jednodenní hole. Mám ale potíže se sháněním potravy - rybičky v jezírku vyrostly rychleji než hadík.
Možná výměna za mláďata jiných malých užovek jako např. E. bimaculata, E. dione, E. helena apod. Případný cenový rozdíl doplatím. Kontakt SZ.

Tak bohužel si nový majitel proo hady nepřijel tak teda dávám znovu inzerát.Prodám 1,1 boa constrictor samice je 6let stará váží cca 6kg a měří 190cm.klidná povaha , úžasná kresba něco mezi hog island,salmon prostě je do růžova aý červena.samec je 2,5roku starý váží 2kg a měří 150 cm.Pěkná tmavě hnědá kresba.a teď cena , za oba 6500 nebo samice 5000 a samec 2500 pokud by vše šlo rychle jsem schopný o dost slevit.Pište na mail rehaklubomir@seznam.cz díky Řehák

PRODÁM:

LEVNĚ terárium: 100x50x100| foto na toptera.webnode.cz

0.1 Ch.caliptratus: roční, nepářená

E.obsoleta obsoleta albino: 1.1 NZ 7/08, foto na toptera.webnode.cz

Achatina iredalei: výběr z mnoha kusů a velikostí, foto na toptera.webnode.cz

terárium: 50x25x25cm s pozadím, foto na toptera.webnode.cz

Želvy:

2,0 TESTUDO HORSFIELDII - želva stepní
Adult.samec z Uzbekistánu, v ČR od 1998, ma zjizveny krunyr. cca 15letý, 12,5cm, 477g. Cena 2500.-
Subadult.samec, krásně rostlý, 10cm,320g, imp.z 2004. Cena 2800,-.
Oba chováni venku, zimovaní, bezproblémoví, oba s CITES! Foto na mail.

Dále prodam Sternotherus odoratus, nz09.

KOUPÍM želvy Terrapene carolina- nabídněte.

Budu v Ostravě 26.9.
petrmed@centrum.cz

Prodám:
1.0 Oreophis porphyraceus laticinctus Nz 09 F1 generace - Cameron Highland - Brinchang. Perfektní příjemn potravy, je v dokonalém stavu. Cena 300€.
Elaphe guttata formy blizzard NZ09, perfektní příjem potravy a super stav. Cena 2200Kč/pár.
Tel. 723 069 690
e-mail: snakehome@seznam.cz

Uzivatel: Exel

Zdravim.Vyuzivam vlakna.Chci se zeptat jestli nemate nekdo 0,1 python regius a nebo Boa Constrictor.Jsem z Hradce Kralove,nejradsi bych samicku krajty.Jinak piste budto na E-majl,mboil:777162701 a nebo SZ.Diky

P.S. Presunuto z Pochlubte se hroznýši a krajty, kam to nepatří

prodám 1,0 Python reticulatus import v zajetí cca rok agresivní, délka 2m cena 3tis ,1,1Python molurus bivittatus mladý pár delka cca 1,5m cena 1tis/kus, 1,0 Morelia viridis aru staří cca 2-3roky delá cca 110cm cena 7tis , 0,0,2 Python curtus breitensteini letošní odchov ze soukromeho chovu zoo délka cca 45cm cena 2tis/kus vše zdravá a bezproblemová zviřata duvod prodeje:pořízení jiných zviřat děkuji za nabídky email:snake323@seznam.cz

Hamm + Rheda - tento vikend

Hamm a Rheda - volne misto
bohuzel mi ted vybouchl kamarad s autem - tak shanim bud odvoz z Prahy - jsme dva, na Rhede mam minimalne jeden stul navic a 2 vstupy pro prodejce, nebo nabizim 1-2 volna mista v aute, ale radsi bych svym nejel, mam ho 300km od Prahy a musim ho sem dopravit z Kromerize. Specha! Burzy jsou tento vikend sobota/nedele tel: 777 621 778

odjezd Praha / mozne i Brno, Kromeriz, popr. Zlin

Prodám: Lampropeltis alterna alterna. Cena 900 kč/kus. Lampropeltis alterna blairi. Cena 800 kč/kus. Od obou barevných forem sestavím páry ze dvou odchovů, od dvou nepříbuzných samic. V případě zájmu zašlu fota na e-mail.Dále NZ:2009 Lampropeltis triangulum campbelli (po rodičích s omezeným tippingem = fota mláďat i rodičovských zvířat zašlu). Cena 500 kč/kus. Tel.: 728 026 629. E-mail: petrik.vl@centrum.cz

PMB albino cena 750,-Kč L.mexicana 400,-Kč a L.g.californiae banana cena 600,-Kč. Vše NZ 7/09, mláďata jsou rozkrmené a samostatně přijímají potravu. Dále dospělé 1.2 L.t.hondurensis tangerine 3.000,-Kč. Je možné dovézt na Ládví tuto sobotu. Foto zašlu e-mailem. tel.: 602 188 182

Želvy stepní:
2,0 TESTUDO HORSFIELDII
Subadult.samec, krásně rostlý krunýř, 10cm, 320g, imp.2004. Letos první pokusy o páření. Moc pěkné zvíře. Cena 2.800,-.
Adult.samec z Uzbekistánu, v ČR od 1998, má zjizvený krunýř. Cca 15letý, 12,5cm, 477g. Páří. Cena 2.500.-
Oba chováni venku, zimovaní, bezproblémoví, oba mají CITES!
Při odběru obou želváků cena 5.000,- Foto zašlu na mail.

KOUPÍM želvy Terrapene carolina, Geoemyda spengleri - nabídněte. Budu vděčný i za jakýkoli kontakt na chovatele.
Budu na burze v Ostravě 26.9. tel 60877089 petrmed@centrum.cz

Zdravím,
po dlouhé době jsem opět zabrousil na teraporadnu a tak mne napadlo, že tu uveřejním svou nabídku služeb.
Co nabízím?
Kompletní webové stránky s redakčním systémem (veškerý obsah si můžete na stránkách měnit sami, podle sebe), doménu a hosting.
Pro je tato nabídka určena?

Pro všechny chovatele, chovatelské stanice, obchodníky a zverimexy.
Co mě to bude stát?
Domluva je čistě individuální, podle práce a požadavků ;-)
Reference samozřejmě mám a na požádání zašlu. Pro více informací mne můžete kontaktovat na mobilu 777 988 415 (Vodafone), emailu jan.gnip@email.cz či icq 273-199-666.

1,2 Kinosternon leucostomum leucostomum velká forma, po znáškach,
1,2 Kinosternon leucostomum leucostomum malá forma, samice spárené,
0,0,3 Pelusios castaneus,
0,0,3 Pelomedusa subrufa,
0,0,2 Ocadia sinensis,
7 ex. Litoria caeruela,
sklípkani...

Vymením, kúpim:
0,1 Kinosternon carinatus
1,0 Kinosternon s. subrubrum.

Po predoslej dohode moznost doniest na Vivaristiku Levice 19.9.2009.

platysternon@gmail.com

Predám
1,0 E.Mandarinus NZ 07/2006 odchov Holandsko 300e.
1,1 E.carinata 70e
0,2 P.guttatus 70e (klasická a albino)
1,1 L.t sinaloe (samica sinaloe x hondurensis) 70e
0,1 L. alterna blairy 40e
1,0 G.oxycephalus NZ 2003 100e
Dospele hady v skvelom stave.Po dohode priveziem na septembrovu Ostravu.
(Ceny pripadne aj dohodou,vymena mozna za V.renardi,V.lotievi,V.seoanei)
Pre dalsie info,alebo foto Chrysopelea14@hotmail.com

Morelia amethystina -Scrub python-prodám dvě překrásné samice,délka 2,40 m a 2,20 m .Celou fotogalerii od mládí mohu zaslat.Bezproblémová zvířata obě se daj v poho brát do rukou jako domácí mazlíci..Cena 6000 kč - kus.Výměna možná za mládata a dospělé Thamnophis nebo mládata Epicrates cenchria cenchria a Corallus hortulanus.Předání možné v Ostravě 26.9.Tel-732266168.

Želvy stepní: 2,0 TESTUDO HORSFIELDII
Subadult.samec, krásně rostlý krunýř, 10cm, 320g, imp.2004. Letos první pokusy o páření. Moc pěkné zvíře. Cena 2.800,-.
Adult.samec z Uzbekistánu, v ČR od 1998, má zjizvený krunýř. Cca 15letý, 12,5cm, 477g. Páří. Cena 2.500.- Oba chováni venku, zimovaní, bezproblémoví, oba mají CITES! Při odběru obou želváků cena 5.000,- Foto zašlu na mail.
[http://tera.poradna.net/file/view/3396-samci-horsf ieldek-jpg]
KOUPÍM želvy Terrapene carolina, Geoemyda spengleri - nabídněte.
Budu na burze v Ostravě 26.9. tel 608770891 E-mail: petrmed@centrum.cz

Želva řecká - mládě cca 5cm,odchov CZ ..možná výměna nebo prodej.. CENA 1000kč, možno i více kusů
Elaphe climacophora 1,O přes 2 roky starý,
Elaphe guttata 1,0 Přes 2 roky starý,
Lampropeltis triangulum campbelli 0,1 taky stará cca 2 roky

Prodej a nebo výměna (možno i za jedovaté)

nabídky na : czodiak@seznam.cz

Prodám 1,1 Elaphe bimaculata nepříbuzní, nádherně vybarvení . Stáři dva a půl roku. Bohužel se musím stěhovat ,tak je musím dát pryč, prodám včetně pěkného celoskleněného terária s dekoracemi na třech stěnách. Pouze do dobrých rukou a nejlépe alespoň trochu zkušených.Cena 4500 kč za vše nebo 3000 kč za hady. 777 109 337 , upřednostňuji prodej kompletu.
lu.havranek@seznam.cz

Ahoj všichni
Prodám:
Pantheropsis (Elaphe) guttatus, NZ 7/09 - celkem 28 kusů, velkých a vitálních mláďat klasického přírodního zbarvení. Kus á300Kč, 4 a více kusů á250Kč.
Elaphe bimaculata, NZ 7/09 - 5 kusů, krásných mláďat, spíše pruhovaného vzoru. Kus á500Kč, všech 5 á450Kč.
Vše vlastní odchovy, pohlaví určím, mohu zaslat fotky.

Hysterocrates hercules, adult 0,1 - velikost těla 7-8cm, á500Kč.
Chilobrachys huahini, adult 0,1 - 6cm v těle á500Kč.
Lasiodora parahybana, adult 1,0 - nepářený, přečerpaný, dospělostní svlek 5.9.09, á400Kč.
Poecilotheria regalis, subadult 0,0,1 - tělo 6cm, á800Kč.
Brachypelma albopilosa, juvenil 2-3. svlek, cca 150kusů, vlastní odchov. Vše za 600Kč.

Koupím:
Adultního 1,0 Hemidactylus turcicus.

Předání nejlépe osobní v Brně, nebo Velkém Meziříčí. Dohoda možná a jistá. Telefon 774854877, prosím NE SMS - děkuji :-) Martin Maláč

Ruším chov elaphe guttata! Prodám chovný pár elaphe guttata samice 5let cca 150cm,samec 4 roky cca160cm,letošní snůška 23 vajec cena po dohodě- MOŽNA VYMĚNA ZA HROZNÝŠE, můžu dodat vodní inkubátor 700kč, mláďata 3 měsíční,samostatně žeroucí posledních 5kusů CENA DOHODOU Ostrava,tel:604332665 Alena

Posledni mladata odchov python regius

Posledni mladata odchov python regius Prodam nebo vymenim Odchov Python regius Prodam ci vymenim letosni odchov Python regius NZ 06/09 k dispozici posledni samec a 2 samice, krasna zrava mladata, po velmi silnych rodicich, rozezrana, uplne klidna, rychle jednani sleva, mozne cele trio za 3300,- kc...vymena mozna...

email pepetera@gmail.com

Predám
1,0 E.Mandarinus NZ 07/2006 odchov Holandsko 300e.
1,1 E.carinata 70e 0,2 P.guttatus 70e (klasická a albino) 1,1 L.t sinaloe (samica sinaloe x hondurensis) 70e 0,1 L. alterna blairy 40e (ceny prípadne aj dohodou)
1,0 G.oxycephalus NZ 2003 100e
Dospelé hady v skvelom stave.
Po dohode priveziem v sobotu do Ostravy.
chrysopelea14@hotmail.com

Prodam posledni par letosnich Python regius NZ 06/09, krasna zrava mladata, velmi silna, naprosto klidna, prijimaji zive i mrtve skakavky , mozno i jednotlive, vymena mozna, akcni cena za par 2290,-Kc

pepetera@gmail.com

Prodam 1.0 PMB Albino orange a 0.1 PMB albino orange patternless, krasna, zrava a naprosto klidna zvirata, letosni odchov, velmi mohutne kusy absolutne zvykle na manipulaci, prijimaji stredni potkany jak zive tak mrazene...vymena mozna...

thestu@seznam.cz

Prodám Vysokotlaký rozprašovač vody HABBA MIST. Možno naprogramovat pravidelnost a intenzitu kropení. Vhodný pro terária,ptačí klece,zimní zahrady atd. Tento zvlhčovač funguje na tužkové baterie nebo připojením do sítě přes přiložený síťový adaptér 6v. Zařízení automaticky dodává potřebnou vlhkost do vašeho terária a poskytuje pitnou vodu pro chovaná zvířata. Stav dobrý, používané nejvýše měsíc. Platný záruční list. Cena 1.300,- po domluvě možná sleva.

OSTRAVA 26.9.- želvy čtyřprsté TESTUDO HORSFIELDII Subadult.samec, krásně rostlý krunýř, 10cm, 320g, imp.2004. Letos první pokusy o páření. Moc pěkné zvíře. Cena 2.700,-. Adult.samec z Uzbekistánu, v ČR od 1998, zjizvený krunýř. Cca 15letý, 12,5cm, 477g. Páří. Cena 2.400.- Oba chováni venku, zimovaní, bezproblémoví, oba mají CITES! Při odběru obou želváků cena 4.800,- tel 608770891 petrmed@centrum.cz

Prodám znovu 1,1 boa constrictor samice je 6let stará váží cca 6kg a měří 190cm.klidná povaha , úžasná kresba něco mezi hog island,salmon prostě je do růžova a ocas do červena.Samec je 2,5roku starý váží 2kg a měří 150 cm.Pěkná tmavě hnědá kresba.Na ceně se určitě dohodnem , bohužel se jich musim zbavit z důvodů nedostatku financí , proto čim dřív si pro ně někdo přijede , tim bude nižší cena.Mám doma i terárka....Pište na mail rehaklubomir@seznam.cz díky Řehák

Činčilky beige (béžové) i standard Prodám dvě samičky beige (á 500,-Kč) a jednoho samečka standard (200,- Kč) - sourozenci. Nar. 13.7., hmotnost cca. 240g, ihned k odběru.
Brzy budou k odběru i dva samečci silver white (á 500), asi tak za měsíc.
Všechno nekousavá, bezproblémová zvířata, zvyklá na děti, na častou manipulaci i na jiné činčily.
Pouze osobní odběr, Praha 9.
[myi2.jpg]

Prodám 18 měsíců starého 170cm velkého, nenažraného ,zvyklého na tahání samce Hroznýše Královského za 2000 Kč , pište na icq -375-801-664 ,skype- raptor666r , Email: Snakemann7@seznam.cz Info a foto na : http://www.hadidoupe.estranky.cz/fotoalbum/hroznys -kralovsky/hroznys-kralovsky A nebo videa na http://www.hadidoupe.estranky.cz/stranka/videa-had u
Okres Jihlava a okoli,mohu vzít na Jihlavskou burzu 31.října.

PRODAM
Prodam 1.0 bci tarahumara, nadherny jedinec s dokonale pravidelnou kresbou, jasne oranzove znaky na tmavem podkladu, 100% zdravi, rozezrany, klidny, mozna i vymena s doplatkem, mozno vzit na burzu Ladvi, cena dohodou..foto samozdrejmosti..rychle jednani ci odber na burze v Ladvi vyrazna sleva!!!

email: hadubi9@gmail.com

Prodám 1,0 corallus ruschenbergerii NZ 2007 - jedná se o zdravého, žravého a kousavého jedince :-)

cena: 1 500,-kč

[http://img260.imageshack.us/img260/5260/4266814.jp   g]

dále:
elaphe guttata 07/letošní 0,0,1 - 250,-kč
epidobates tricolor nejspíše 1,0 (kuňká) - cenu nabídněte
brachypelma albopilosa 0,1 adult i s terárkem 20x20x20 - 600,-kč při rychlém jednání 500,-kč
rosnička kubánská zřejmě 0,2 - 500,-kč za obě

Kontaktujte mě, prosím, zde na poradně v SZ nebo na e-mail: jana.miklova@email.cz nebo na tel.: 773 286 630

Prodám 18 měsíců starého 170cm velkého, nenažraného ,zvyklého na tahání samce Hroznýše Královského za 2000 Kč , pište na icq -375-801-664 ,skype- raptor666r , Email: Snakemann7@seznam.cz Info a foto na : http://www.hadidoupe.estranky.cz/fotoalbum/hroznys -kralovsky/hroznys-kralovsky A nebo videa na http://www.hadidoupe.estranky.cz/stranka/videa-had u
Okres Jihlava a okoli,mohu vzít na Jihlavskou burzu 31.října.

Prodám NZ: Agkistrodon contortrix contortrix.Cena 400 kč/kus. Dále chovného samečka NZ 2005 Sistrurus miliarius barbouri. Cena 800 kč; 2 kusy NZ 2008 bezrohé formy Cerastes cerastes. Cena dohodou.
Korálovky NZ 2009: Lampropeltis triangulum hondurensis (klasicky bíle) 400 kč/kus, tangeríny 500 kč/kus. Lampropeltis triangulum campbelli (po rodičích s omezeným tippingem) 500 kč/kus (pár 900 kč) a poslední 2,0 Lampropeltis alterna alterna - 800 kč/kus, 2,1 Lampropeltis alterna blairi. Cena 800 kč/kus. Fota všeho zašlu na e-mail. Tel.: 607 622 884. E-mail: petrik.vl@centrum.cz

kdyby to byla knizka sklípkanu :) od kovaříka byl bych radeji :D
ale chci se v inzerci zeptat jestli nekdo nema terarko pro chamika ? mladsiho samecka tak aspon +- 60x35x35 ...klidne i mirne poskozeny zadnou hromadku strepu:) starsi :) a nebo aspon sklo 60x35 ? z brna :) a pokud ne nevite nekdo z brna kde se reze sklo nejlevneji?:) diky moc:)

Prodám a nebo vyměním -
Elaphe climacophora samec NZ06,
Elaphe guttata samec zbarveni klasik NZ06,
Boa constrictor NZ09 cca 60cm,
Trimeresurus purpureomaculatus NZ09 žerou holátka z pinzety 1,1
...výměna možná i za jedovaté (nejlépe za zmije rodu Atheris nebo Echis, ale možno i jiné)
czodiak@seznam.cz

Agama vousatá - "Sandfire" - prodám mláďata NZ 8/09 - velikost cca 20 cm. Po barevných rodičích. Foto mohu poslat. Perfektní zdravotní stav. Cena 400-500,-Kč/ks - dle vybarvení.
Phelsuma mad.gr. - prodám mláďata NZ 8-9/09. Cena 400,-Kč/ks.
S chovem poradím.
kontakt - kakosp@volny.cz
tel.776819321 - Tábor