Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Inzerce 13

Co takhle hodit novou inzerci ??Ta stará se mi už pomale načítá ... A rovnou se poptám zda nemá někdo volné místo v autě na tera burzu v Ostravě (Brno - Ostrava a zpět) ?!Je to myslím 26.9. ,,,Na pohoné hmoty samozřejmně přispěju;-)

Prodám a nebo vyměním -
Elaphe climacophora samec NZ06,
Elaphe guttata samec zbarveni klasik NZ06,
Boa constrictor NZ09 cca 60cm,
Trimeresurus purpureomaculatus NZ09 žerou holátka z pinzety 1,1
...výměna možná i za jedovaté (nejlépe za zmije rodu Atheris nebo Echis, ale možno i jiné)
czodiak@seznam.cz

Agama vousatá - "Sandfire" - prodám mláďata NZ 8/09 - velikost cca 20 cm. Po barevných rodičích. Foto mohu poslat. Perfektní zdravotní stav. Cena 400-500,-Kč/ks - dle vybarvení.
Phelsuma mad.gr. - prodám mláďata NZ 8-9/09. Cena 400,-Kč/ks.
S chovem poradím.
kontakt - kakosp@volny.cz
tel.776819321 - Tábor