Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Inzerce 13

Co takhle hodit novou inzerci ??Ta stará se mi už pomale načítá ... A rovnou se poptám zda nemá někdo volné místo v autě na tera burzu v Ostravě (Brno - Ostrava a zpět) ?!Je to myslím 26.9. ,,,Na pohoné hmoty samozřejmně přispěju;-)

Prodám NZ: Agkistrodon contortrix contortrix.Cena 400 kč/kus. Dále chovného samečka NZ 2005 Sistrurus miliarius barbouri. Cena 800 kč; 2 kusy NZ 2008 bezrohé formy Cerastes cerastes. Cena dohodou.
Korálovky NZ 2009: Lampropeltis triangulum hondurensis (klasicky bíle) 400 kč/kus, tangeríny 500 kč/kus. Lampropeltis triangulum campbelli (po rodičích s omezeným tippingem) 500 kč/kus (pár 900 kč) a poslední 2,0 Lampropeltis alterna alterna - 800 kč/kus, 2,1 Lampropeltis alterna blairi. Cena 800 kč/kus. Fota všeho zašlu na e-mail. Tel.: 607 622 884. E-mail: petrik.vl@centrum.cz

kdyby to byla knizka sklípkanu :) od kovaříka byl bych radeji :D
ale chci se v inzerci zeptat jestli nekdo nema terarko pro chamika ? mladsiho samecka tak aspon +- 60x35x35 ...klidne i mirne poskozeny zadnou hromadku strepu:) starsi :) a nebo aspon sklo 60x35 ? z brna :) a pokud ne nevite nekdo z brna kde se reze sklo nejlevneji?:) diky moc:)

Prodám a nebo vyměním -
Elaphe climacophora samec NZ06,
Elaphe guttata samec zbarveni klasik NZ06,
Boa constrictor NZ09 cca 60cm,
Trimeresurus purpureomaculatus NZ09 žerou holátka z pinzety 1,1
...výměna možná i za jedovaté (nejlépe za zmije rodu Atheris nebo Echis, ale možno i jiné)
czodiak@seznam.cz

Agama vousatá - "Sandfire" - prodám mláďata NZ 8/09 - velikost cca 20 cm. Po barevných rodičích. Foto mohu poslat. Perfektní zdravotní stav. Cena 400-500,-Kč/ks - dle vybarvení.
Phelsuma mad.gr. - prodám mláďata NZ 8-9/09. Cena 400,-Kč/ks.
S chovem poradím.
kontakt - kakosp@volny.cz
tel.776819321 - Tábor