Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Inkubace vajec Chamaeleo calyptratus

Dobrý den moc už minulý týden jsem zpozoroval že je moje sedmi měsíční samice je mohutnělší než obvykle a hrabe v květináči s kytkou ,i zbarvení má pestré (tmavě zelená s žlutými a světle zelenýmí skvrnami)

Můžete mi napsatco dělat v případě že vejce naklade?
Změna předmětu, původně: Gravidita (halapremek)

Já osobně jsem to ozkoušel .....teploty nižší k 28 .... tak převažovaly samice ...poté u dalších jsem zvýšil ..a klidně topil ke 30 a bylo skoro 80% samců ...pak jsem to chtěl opravdu ozkoušet a zase jsem topil okolo 28 ...a měl jsem zhruba 45% samců ...je možné že to byla náhoda , ale také že to opravdu funguje :)