Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Koupě terária

Dobrý den,neznáte někdo,nebo spíše neobchodoval jste někdo s panem Drápalem?Nabízel totiž před časem terária na internetu,za slušnou cenu,tak jsem ho chtěla koupit.Že mi ho i doveze,pokud pošlu peníze na cestu.Peníze jsem poslala požadoval celou částku dopředu,to už je samo o sobě zavádějící,já K.... mu to poslala.Že to přiveze za týden až bude mít cestu,dobře měl to přivézt co nejdříve,když jsem si cestu zaplatila,ale dejme tomu.Včera to měl přivézt,udal mi telefon na údajného kolegu,telefon je odpojený,nikdo mi to nezvedá,ani on,ani kolega,který má na internetu úplně jiný telefon,než co mi dal pan Drápal.Neustále mi posílá výmluvné sms,a že výhružky na něj neplatí.Píši to proto,aby jste viděli,jaké chování mají mnozí z nás a jak snadné je naletět.
[mod]Tak jste si to vyříkali a jestli má někdo nějaký problém,vyřidte si to prosím v soukromé poště.Děkuji. (Melda)[/mod]

řešit takovýhle věci veřejně je fakt ubohost... Pochopil bych to po uplynutí nějaké delší doby (a né hned druhý den) jako varování ostatním ale tohle to je fakt přehnaný! Je to spíše než varování prahsprostá pomluva. Vždy se divím, jak je možný že například TV Nova se dozví o zapečený myši ve chlebu a tomu podobné reportáže - a už to chápu. Někteří lidé, mají-li sebemenší problém mají hned tu potřebu se zviditelnit a nechat se politovat ... :-x