Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fauna - seriál psychoželva Leesa...

Zdravím, není mezi vámi nějaká dobrá duše, která odebírá nebo kupuje Faunu a mohla by mně nascanovat zatím vyšlé díly seriálu Psychoželva Leesa a lov rohatých zmijí (J. X. Doležal). Zatím jich bylo 22. Předem zúčastněným děkuji. O.

Jj. Dík, tam je jen prvních 5 dílů, ty už jsem si přečetl, ale nějak se nemají k uveřejňování těch dalších dílů. Vůbec nějak nerozumím stylu, jakým články z fauny na ifauně prezentují, čekal bych, že tam prostě bude vše, řekněme o 2-3 měsíce později, ale dávají tam jen něco a hrozně nepravidelně.

buh vi jak je to s autorskyma pravama

Tak já to nechtěl nikde zveřejňovat, jen si to soukromě přečíst.:-)
Knihu si asi taky koupím, ale klidně si kus přečtu předem.:-) Jinak já JXD dvakrát nemusím, ale píše celkem zábavně a čitelně, i když občas je trochu mimo (občas víc), tak sháním i další jeho výtvory, které se aspoň okrajově týkají našeho koníčka. Doporučuji knihu: Léčba černou Voltou (ještě jsem ji také nečetl, jen jsem nahlédl) a sám jsem zvědavý na knihu: Pražská zoo, její zvířata a lidé (Tu jsem ještě ani neviděl).