Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto pokračování

Pan Drápal vesele nabízí dál svá levná terária,myslím že by si takovéhle podvody neměli lidi nechávat pro sebe,protože právě to oni vědí,a v jejich činnosti je to ještě podporuje.Sám mi nabídl dovoz a já protože ze zdr.důvodů nemohu podniknout takovouto cestu,a auto má syn rozbité,dovoz přijala.Týden jsem čekala na dovezení a další týden čekám na navrácení peněz.V minulém příspěvku psal pan Drápal,jak jsem hysterická a on chudák mi dávno poslal zpět peníze-opak je pravdou.Nereaguje na telefony,občas mi napíše sms,aby mě uklidnil,že už jako peníze poslal,ale neví odkud,to mi ale zjistí do večera.Prostě podvod a já ani nemohu si to nechat pro sebe,už jen kvůli ostatním.Ráda bych si to sním vyřídila osobně,jak minule někdo podotkl,ale jak už jsem jednou řekla,na mé telefony ani prosby,jak v dobrém,tak ve zlém nereaguje.Děkuji

Myslím, že podobné vlákno a navíc na pokračování nemá smysl, Své jste si řekl, ale nikdo to tady nevyřeší, pokud došlo k podvodu, tak je třeba to řešit trestně právní cestou, pokud jde o nedorozumění, tak si to vyřešte soukromě. Toto je tera poradna a ne právní poradna. Zamykám.