Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem užovka

chci koupit užovku červenou, ale asi od chovatele protože se mi to jeví jako lepší. Můžete mi poradit zda znáte někdo nějakého zkušeného chovatele, který by byl ochoten i poradit a měl nějaké zkušenosti? Nerada bych aby to byl někdo kdo chce prodat za každou cenu tedy žádné překupníky nebo velkomnožírny nechci. Děkuji

ale asi od chovatele

Většina užovek červených je od chovatelů, je to u nás nejrozšířenější had, který se chová a úspěšně odchovává v našich teráriích.

který by byl ochoten i poradit

Většina chovatelů ti ráda poradí, nehledě na to, že internet je pohlcen stránkami o tomto druhu užovky.

Nerada bych aby to byl někdo kdo chce prodat za každou

Chápu vaše obavy... začátečníkovi prodat neúplně zdravé či nerozkrmené zvíře se prostě nedělá.

velkomnožírny

Co je u Vás velkomnožírna?

L. t. hondurensis - anery, albino, tangerine, norm., Elaphe guttata albino striped, striped, albino, anery, snow, hypo, norma různé heterozygoty, Bogertophis subocularis, E. macularius, P. pictus, U. milli. Vše NZ 2009. 774876914

Zavolej tomuto chovateli a urco si prijdes na sve... ma tolik zbarveni uzovek cernevych ze si na 100% vyberes... a rekl bych ze ti i poradi sevsim na co se ho zeptas... staci jen ZAVOLAT....

souhlasím, že kupovat hada od chovatele je daleko lepší, ale těch je tolik, že vybrat si je těžké. I já jsem letos chtěla koupit užovku a známá mi poradila pana Slavíčka je to drobný chovatel, který preferuje především kvalitu a ne kvantitu což pro mě bylo důležité. Velmi ochotný poradit s čímkoliv. Jsem sním velmi spokojená i když jsem si jela k němu pro hada takřka přes celou republiku, ale nelituji toho - za kvalitním hadem jsem si ráda přijele i takovou dálku. Takže takového chovatele já mohu jen doporučit a má i velmi pěkné stránky www.chovamehday.cz