Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem užovka

chci koupit užovku červenou, ale asi od chovatele protože se mi to jeví jako lepší. Můžete mi poradit zda znáte někdo nějakého zkušeného chovatele, který by byl ochoten i poradit a měl nějaké zkušenosti? Nerada bych aby to byl někdo kdo chce prodat za každou cenu tedy žádné překupníky nebo velkomnožírny nechci. Děkuji

souhlasím, že kupovat hada od chovatele je daleko lepší, ale těch je tolik, že vybrat si je těžké. I já jsem letos chtěla koupit užovku a známá mi poradila pana Slavíčka je to drobný chovatel, který preferuje především kvalitu a ne kvantitu což pro mě bylo důležité. Velmi ochotný poradit s čímkoliv. Jsem sním velmi spokojená i když jsem si jela k němu pro hada takřka přes celou republiku, ale nelituji toho - za kvalitním hadem jsem si ráda přijele i takovou dálku. Takže takového chovatele já mohu jen doporučit a má i velmi pěkné stránky www.chovamehday.cz