Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rosnička včelí

Dobrý den, chtěla bych si koupit rosničku harlekýna neboli včelí. chci se jen zeptatnemusela bych jim dávat cvrčky anebo kobylky?(nemám to ráda) A nestačilo by sušené? Červi mi nevadí... prosím poraďte

Prosím o radu
máte někdo zkušenosti se substrátem směs lignocelu a písku.
Nevím zda se hodní k rosničkám. Někteří tvrdí že by se to na ně mohlo nalepit a nebo by to mohli spolknout s potravou. Tak nevím zda tam nechat ten substrát a nebo jen posázet hrubšími ale neostrými kamínky.
Děkuji za rady.
Přeji hezký den a úspěšný chov

Tysil

S toho co ste napisali, co vam pride lepsie???Ked s tym budu oblepene alebo ked budu mat zapchate creva?Podla mna ani jedno...
Najskor by som tam dal ako pisete hrubsie obrusene kamienky, alebo este lepsie, molytan.S estetyckeho hladiska nic moc.Ale co sa tyka hygieny, je to asi to najlepsie.

Dobrý den měli jste někdy problémy že vám malé rosničky nechtěli přijmat potravu?
Mám je doma 4 den ve první den jsem je donesla domu nakrmené a ve středu při krmeni mi zmizli 2 cvrčci ale ted už dva dny mi odmítla potravu. Mohli byste mi nějak poradit?
Děkuji moc za rady